Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Výpočet nákladov na výchovu dieťaťa

  • Starostlivosť o výchovu dieťaťa je náročná. My sme za vás spočítali základné výdavky zahŕňajúce náklady na školské potreby, poplatky spojené s návštevou školy prípadne škôlky, náklady na ošatenie a iné
  • Kalkulačka vám informatívne vypočíta základné náklady a napovie podľa vami zvolených hodnôt ako dosiahnuť požadovanú sumu

Tento materiál je marketingovým oznámením a bol vypracovaný spoločnosťou ČSOB. Výpočet je informatívny. Zadaním jednotlivých premenných do kalkulačky zistíte, ako sa výsledná čiastka mení v závislosti od počtu detí, nasporenej sumy, veku detí a tak isto od zvoleného zhodnotenia. Vek detí z ktorého výpočet pozostáva odzrkadľuje vek najmladšieho zadaného dieťaťa a to najnižší rok vo zvolenom vekovom rozsahu. Pri príprave tejto kalkulačky vychádzala ČSOB z racionálnych predpokladov, pričom použité analýzy vypracovala s odbornou starostlivosťou na základe objektívnych údajov z minulosti. Aj keď informácie, z ktorých ČSOB pri vyhotovovaní tohto materiálu vychádza, boli získané zo zdrojov, ktoré ČSOB považuje za správne, dôveryhodné a zodpovedajúce skutočnosti ku dňu vyhotovenia tohto materiálu, ČSOB nemôže zaručiť správnosť, úplnosť alebo nezostručnenie takýchto informácií.


Telefonická konzultácia

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme alebo kontaktujte Infolinku ČSOB Banky.

Zavolajte nám