Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Depozitné produkty

  • výhodnejšie úrokové sadzby,
  • variabilná splatnosť,
  • zhodnotenie vašich finančných prostriedkov.


Termínovaný vklad s individuálnou úrokovou sadzbou

Banka prijíma vklady na pevný termín na krátkodobé, strednodobé a dlhodobé obdobia. Pri zostatkoch nad 100 000 € je možné získať individuálnu úrokovú sadzbu.

 

Minimálny objem: 100 000 €.

Podmienka: Rámcová zmluvu o obchodovaní na finančných trhoch.Depozitná zmenka

Ako alternatívu ku klasickému termínovanému vkladu môžete využiť ČSOB zmenku. Úrokové sadzby sú pri zmenkách vo všeobecnosti veľmi podobné sadzbám pri nepoistených vkladoch a rovnako ako pri Termínovanom vklade si klient určuje splatnosť podľa svojich potrieb. Najkratšia doba splatnosti je od dvoch týždňov.

Zaujímavá však môže byť zmenka pre niektoré spoločnosti, pretože úrokový výnos sa nezdaňuje pri zdroji, je vyplácaný brutto a klient si tieto výnosy uvádza až v daňovom priznaní.

Depozitná zmenka je listinným cenným papierom, preto ju je možné uchovať v depozite ČSOB. K depozitnej zmenke sa viaže poplatok za vystavenie a úschovu zmenky, výšku ktorého upravuje platný Sadzobník poplatkov ČSOB.

 

Minimálny objem: 100 000 €.

Podmienka: Rámcová zmluvu o obchodovaní na finančných trhoch.Callable depozit

Je depozitný produkt s právom klienta kedykoľvek vypovedať depozitum bez poplatkov za predčasné ukončenie. Klient vopred vie, aká bude depozitná sadzba a úrokový výnos v prípade predčasného ukončenia v každý jednotlivý deň.

 

Doba splatnosti/tenor: Maximálne 18 mesiacov.

Minimálny objem: 100 000 €.

Podmienka: Rámcová zmluvu o obchodovaní na finančných trhoch.Štruktúrované produkty

Sme pripravení pripraviť pre vás produkt na mieru a ponúknuť vám širokú škálu štruktúrovaných produktov na zhodnotenie voľných prostriedkov.

 Contact us

If you have any questions, feel free to ask:

0850 111 777
NONSTOP

 
ČSOB 2020