Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Dlhopisy

  • možnosť získať atraktívny výnos na finančných trhoch.

 


Slovenské a zahraničné dlhopisy

Ponúkame vám služby na sprostredkovanie nákupu a predaja dlhopisov na sekundárnom trhu, ako aj účasť pri upisovaní cenných papierov v primárnom predaji. Tieto služby vieme zabezpečiť pre cenné papiere vydané na Slovensku (štátne dlhopisy, ŠPP, korporátne dlhopisy) aj v zahraničí.

 

Minimálny objem: V závislosti od emisných podmienok dlhopisu.

Podmienka: Rámcová zmluva o obchodovaní na finančných trhoch, otvorený majetkový účet cenných papierov.Eurobondy

Eurobondy sú dlhopisy vydané štátmi, inštitúciami a spoločnosťami v inej ako domácej mene. Eurobondov je na svetovom trhu veľké množstvo, preto si investor môže vybrať zo širokej škály emisií vydaných od nadnárodných inštitúcií cez finančné inštitúcie až po korporátne spoločnosti.

 

Minimálny objem: V závislosti od emisných podmienok dlhopisu.

Podmienka: Rámcová zmluva o obchodovaní na finančných trhoch, otvorený majetkový účet cenných papierov.Štruktúrované produkty

Sme pripravení pripraviť pre vás produkt na mieru a ponúknuť vám širokú škálu štruktúrovaných produktov na zhodnotenie voľných prostriedkov.


Kontaktujte nás

Ak máte ďalšie otázky, môžete nás kontaktovať:

0850 111 777
NONSTOP 24 hodín denne