Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Veľké firmy

  • komplexné portfólio finančných produktov a služieb,
  • profesionálny prístup,
  • riešenia šité na mieru.

Najlepšia banka v obchodovaní na devízovom trhu

Renomovaný ekonomický časopis Global Finance vyhlásil ČSOB za najlepšiu banku v obchodovaní na devízovom trhu na Slovensku (Best Foreign Exchange Provider) už 8. rok za sebou. ČSOB získala dané ocenenie za roky: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010 a 2009.


Najlepšia banka v oblasti obchodného financovania
na Slovensku

ČSOB získala od magazínu Global Finance v rokoch 2015, 2014 a 2009 prestížne ocenenie najlepšieho poskytovateľa služieb obchodného financovania v Slovenskej republike.

Global Finance
 

Ocenenie od magazínu Global Custodian

V rámci medzinárodného prieskumu „Agent Banks in Emerging Markets Survey", každoročne organizovaného magazínom Global Custodian, sa ČSOB podarilo v roku 2014 získať vynikajúce ocenenia:

  • „Market Outperfomer" - Nadštandardný poskytovateľ služieb v oblasti správy a úschovy cenných papierov na trhu,
  • „Category Outperformer" - Nadštandardný poskytovateľ služieb v danej kategórii.

Best Subcustodian Bank 2015

ČSOB získala ocenenie Best Subcustodian Bank 2015 in Slovakia - „Najlepšia banka pre správu a úschovu cenných papierov na Slovensku" - od zahraničného ekonomického magazínu Global Finance. Podarilo sa nám to už tretíkrát v histórii v rámci tejto hodnotenej kategórie.