Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vaším starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Maratónske psy

Na ČSOB Bratislava Marathon sa pripravuje lepšie so sparing partnerom. Spojili sme sa so Slobodou zvierat a našli sme vám ideálnych bežeckých parťákov. Tisíce takýchto psíkov čakajú v útulkoch na vyvenčenie. Vybehnite si po jedného z nich.

Chcem parťáka

Vybehnite si po Maratónskeho psa

Zastavte sa každý deň od 12:00 - 16:00 v bratislavskej centrále Slobody zvierat a váš tréning sa môže začať. Ak ste z iného regiónu, po psíka si môžete vybehnúť aj do jedného z regionálnych centier Slobody zvierat. O možnostiach venčenia sa dopredu informujte.

Chcem parťáka v Bratislave Chcem parťáka inde

Dajte svetu vedieť, že trénujete s Maratónskymi psami

Ak sa na sociálnych sieťach pochválite fotkou z tréningu so svojím štvornohým parťákom a označíte ju #maratonskepsy, ČSOB nadácia za každé použitie tohto hashtagu venuje Slobode zvierat 5 eur.

Príďte na ČSOB Bratislava Marathon

Prihláste sa na jubilejný 15. ročník bratislavského maratónu, ktorý sa koná v novom termíne 5. – 6. septembra 2020.

Prihlásiť sa