Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Úver so založením nehnuteľnosti

  • pre nových a existujúcich klientov

  • možnosť 3-ročnej alebo 5-ročnej fixácie počas medziúveru

  • nízke splátky

  • O produkte

Na kúpu nehnuteľnosti, modernizáciu, výstavbu a ďalšie stavebné účely.

  • splatnosť až na 30 rokov do 90 % hodnoty nehnuteľnosti
  • úroková sadzba od 1,30 % p.a. fixovaná na 3 roky počas medziúveru
  • úroková sadzba 3,99 % p.a. fixovaná na celé obdobie stavebného úveru

Reprezentatívny príklad úveru na dofinancovanie hypotéky od ČSOB

Úver so založením nehnuteľnosti bude vo výške 80 000 €, bez predchádzajúceho sporenia, bez poistenia úveru a bez nároku na štátnu prémiu. Celková doba splatnosti úveru je 356 mesiacov s 356 splátkami. Počas prvých 181 mesiacov (fáza medziúveru) je mesačná splátka 224,08 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 1,30 % p. a. fixovanej na 3 roky. Nasledujúcich 175 mesiacov (fáza stavebného úveru) je mesačná splátka vo výške 422,61 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 3,99 % p. a., ktorá je fixná počas celej fázy stavebného úveru. Sporiteľ zaplatí celkovo 114 766,81 €. RPMN vo fáze medziúveru je 1,44 % a RPMN vo fáze stavebného úveru je 4,03 %. Do celkovej sumy, ktorú klient zaplatí, je započítaná výška úveru, celkové úrokové náklady a poplatky, ktoré zahŕňajú poplatok za spracovanie a schválenie úveru 880 €, poplatok za správu účtu zmluvy stavebného sporenia 256 €, zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia poštou 56 €, poplatky za výpis z účtu medziúveru vo výške 37,50 €, poplatky za výpis z účtu stavebného úveru 40 € a poplatok za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení 40 €, čo predstavuje spolu 1309,50 €.

Klient má možnosť požiadať o zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia aj elektronicky, v takom prípade sa poplatok za zasielanie výpisu neúčtuje. Výpočet je len informatívny.


Ideálna ponuka pre vás osobne

V prípade, ak máte záujem o nezáväzný výpočet ideálnej ponuky financovania, nechajte nám na seba kontakt a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Osobné údaje spracúvané na základe tohto kontaktného formuláru spracúva prevádzkovateľ ČSOB Stavebná sporiteľňa, a.s. a sú spracúvané v rozsahu meno, priezvisko a kontaktné údaje len pre účely spätného kontaktovania po dobu 6 mesiacov. Informácie o spracúvaní osobných údajov a o právach dotknutých osôb je bližšie uvedená v Memorande ochrany osobných údajov na www.csob.sk.


Telefonická konzultácia

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme alebo kontaktujte Infolinku ČSOB Stavebnej sporiteľne.

Zavolajte nám