Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Úver so založením nehnuteľnosti

 
  • pre nových a existujúcich klientov

  • možnosť 3-ročnej alebo 5-ročnej fixácie počas medziúveru

  • nízke splátky

od 0,99 % p.a.
  • O produkte

Na kúpu nehnuteľnosti, modernizáciu, výstavbu a ďalšie stavebné účely.

Výhody Úveru so založením nehnuteľnosti

  • vybrať si môžete z 3-ročnej alebo 5-ročnej fixácie
  • splácať môžete až 30 rokov
  • úroková sadzba už od 0,99% p.a. fixovaná na 3 roky počas medziúveru
  • úroková sadzba už od 1,09% p.a. fixovaná na 5 rokov počas medziúveru
  • úroková sadzba 3,99 % p.a. fixovaná na celé obdobie stavebného úveru

Ideálna ponuka pre vás osobne

V prípade, ak máte záujem o nezáväzný výpočet ideálnej ponuky financovania, nechajte nám na seba kontakt a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Osobné údaje spracúvané na základe tohto kontaktného formuláru spracúva prevádzkovateľ ČSOB Stavebná sporiteľňa, a.s. a sú spracúvané v rozsahu meno, priezvisko a kontaktné údaje len pre účely spätného kontaktovania po dobu 6 mesiacov. Pri spätnom kontaktovaní sú následne prevádzkovateľom spracúvané údaje pre účely simulácie produktov a služieb v rozsahu nevyhnutnom na vykonanie kalkulácie. Informácie o spracúvaní osobných údajov a o právach dotknutých osôb sú bližšie uvedené v Memorande ochrany osobných údajov na www.csob.sk.

Reprezentatívny príklad Úveru so založením nehnuteľnosti

Úver so založením nehnuteľnosti bude vo výške 80 000 €, bez predchádzajúceho sporenia, bez poistenia úveru a bez nároku na štátnu prémiu. Celková doba splatnosti úveru je 356 mesiacov s 356 splátkami. Počas prvých 181 mesiacov (fáza medziúveru) je mesačná splátka 203,13 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 0,99 % p. a. fixovanej na 3 roky. Nasledujúcich 175 mesiacov (fáza stavebného úveru) je mesačná splátka vo výške 422,61 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 3,99 % p. a., ktorá je fixná počas celej fázy stavebného úveru. Sporiteľ zaplatí celkovo 110 056,65 €. RPMN vo fáze medziúveru je 1,13 % a RPMN vo fáze stavebného úveru je 4,04 %. Do celkovej sumy, ktorú klient zaplatí, je započítaná výška úveru, celkové úrokové náklady a poplatky, ktoré zahŕňajú poplatok za spracovanie a schválenie úveru 880 €, poplatok za správu účtu zmluvy stavebného sporenia 256 €, zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia poštou 56 €, poplatky za výpis z účtu medziúveru vo výške 37,50 €, poplatky za výpis z účtu stavebného úveru 40 € a poplatok za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení 40 €, čo predstavuje spolu 1309,50 €.

Klient má možnosť požiadať o zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia aj elektronicky, v takom prípade sa poplatok za zasielanie výpisu neúčtuje. Výpočet je len informatívny.


Telefonická konzultácia

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme alebo kontaktujte Infolinku ČSOB Stavebnej sporiteľne.

Zavolajte nám
ČSOB 2020