Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší a bezpečnejsí prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Myslite na ich rozlet

Myslite na ich rozlet

Založte svojej ratolesti niektorý z našich produktov pre deti a ste automaticky v hre o 300 plyšových sovičiek.

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie – a to nielen teraz, ale aj v budúcnosti, keď bude jeho syn či dcéra postupne vstávať na vlastné nohy. Objavte produkty od ČSOB prispôsobené potrebám Vašich detí a súťažte o plyšový ruksak sovička.

Súťaž trvá od 1.1.2022 - 28.2.2022. Po jej skončení vyžrebujeme 300 výhercov.

 
 

Do súťaže sú zaradené produkty:

  • detský účet Sloník maximálne do 14 rokov (vrátane),
  • rizikové detské životné poistenie Vital maximálne do 13 rokov (vrátane),
  • investovanie pre deti maximálne do 14 rokov (vrátane).
Podrobnejšie informácie v štatúte.

 

Detský účet Sloník

Nadobúdanie finančnej gramotnosti je dôležité pri starších školákoch, ale význam má aj pri menších deťoch. Aj oni vedia, že za nákup cukríkov, hračiek, kníh je potrebné zaplatiť. Pomôžte Vašej ratolesti urobiť prvý krok k finančnej gramotnosti vďaka Detskému účtu Sloník.

Viac informácií

Detské rizikové poistenie Vital

Myslite aj na finančnú pomoc v prípade nečakaných situácií, ktoré neobchádzajú ani najmenších. Najčastejšie sú to úrazy detí či už pri hre alebo v škole/škôlke. Zabezpečte tak svoje deti komplexným životným poistením Vital.

Viac informácií

Investovanie pre deti

Jednou z najvýhodnejších ciest k lepšiemu zhodnoteniu finančných prostriedkov pre deti je pravidelné investovanie. Najlepším spojencom je v tomto prípade čas. Preto je vhodné začať čo najskôr.

Viac informácií

Pre zriadenie detského produktu stačí, ak Vy rodič/zákonný zástupca navštívite ktorúkoľvek pobočku ČSOB s rodným listom dieťaťa.

Upozornenie: S investíciou do Fondov je spojené aj riziko. Viac o riziku