Cestovné poistenie

  • komplexné cestovné poistenie, ktoré vybavíte rýchlo online pred vycestovaním
  • vysoké limity poistenia liečebných nákladov v zahraničí
  • rodinné alebo skupinové cestovné poistenie - môžete poistiť až 50 osôb na jednu zmluvu


Zriadiť online

Cestovné poistenie

Ak sa chystáte na dovolenku, služobnú cestu alebo výlet do zahraničia, majte pocit istoty a bezpečia. Ponúkame vám široké spektrum komplexného cestovného poistenia pre pokojné a bezstarostné cestovanie. Naše poistenie na dovolenku do zahraničia vás spoľahlivo ochráni bez ohľadu na to, či sa vyberiete na slnkom zaliatu pláž alebo uprednostníte dobrodružstvo v prírode.

Okrem základného krytia liečebných nákladov využite pripoistenia, ktoré si môžete nastaviť podľa svojich individuálnych potrieb.

Krátkodobé cestovné poistenie

S krátkodobým cestovným poistením si užijete vašu dovolenku v zahraničí bez starostí. Poistenie na dovolenku uzavriete online do pár minút s platnosťou už od 3 hodín od zaplatenia*. Nechajte starosti doma a cestujte na dovolenku s poistením od ČSOB Poisťovne.

*V prípade poistenia storno poplatkov je nutné zriadiť poistenie najneskôr 14 dní pred začiatkom cesty.

Dlhodobé cestovné poistenie

Uzatvorte si celoročné cestovné poistenie na dovolenku alebo výlet kedykoľvek a bez starostí. S cestovným poistením si môžete slobodne užívať dobrodružstvá po celom svete a navyše ušetriť čas aj peniaze. Poistenie môžete uzavrieť na dobu neurčitú s maximálnou dĺžkou jednej cesty 60 alebo 90 dní podľa balíka.


Poistenie do hôr

Poistenie na hory Spirit vám pokryje nielen náklady za Horskú záchrannú službu v SR, ale vás aj finančne ochráni pred následkami úrazu. Poistenie do hôr si zriadite do pár minút online pred každou návštevou hôr.


Dlhodobé cestovné poistenie pre študentov

Celoročné cestovné poistenie pre študentov vás ochráni pred neočakávanými udalosťami počas štúdia či pracovnej brigády v zahraničí. Jednou z najväčších výhod je poistná ochrana až na 180 dní na jedno vycestovanie. Poistenie sa uzatvára na dobu neurčitú.


Cestovné poistenie k platobnej karte ČSOB

Cestovné poistenie spojené s platobnou kartou ČSOB je pre vás ideálne, ak trávite veľa času na cestách. Stačí mať platobnú kartu ČSOB a cestovné poistenie môžete získať k účtu Extra Pohoda dokonca bez poplatku.


Stala sa vám škoda - ako ďalej?

Pri cestovnom poistení kontaktujte bezprostredne po poistnej udalosti asistenčnú službu na čísle +421 2 4445 0050.

Kontaktujte nás

Hodnotenia klientov

Výborné

Hodnotenie / 5 z hodnotení našich klientov

 

Klientov s poistením

%

Je spokojných s priebehom likvidácie poistnej udalosti

%

Klientov by odporučilo naše služby známym

x

Top trend najúspešnejšia poisťovňa roka

 

Najnovšie články