Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Moja ČSOB

Vyskúšajte si budúcnosť ČSOB internet bankingu už dnes.

Prinášame nový zážitok zo správy financií. Získate neustály prehľad o účtoch, schválenie Hypotéky online bez návštevy pobočky a množstvo ďalších funkcionalít.

Užitočné funkcionality

 

Prehľad financií

Na jednom mieste nájdete všetky bankové produkty, možnosť zriadiť nové služby online, jednoduché platby a históriu pohybov aj v grafickej podobe.

 

Platobné transakcie

SEPA platby, cezhraničné platby, trvalý príkaz či úhrada splátky kreditnej karty.

 

Nákup online

Bez návštevy pobočky si zriadite hypotéku online, bežný účet, úver, povolené prečerpanie, kreditnú kartu a sporenie.

 

Schránka zmlúv

Všetky vaše zmluvy a informácie o nákupnom procese nájdete v schránke Moje zmluvy.

Novinky

  • Prehľadný graf transakcií
  • Hromadná platba
  • Zoznam vygenerovaných výpisov a zadanie nového výpisu z účtu
  • Platba do zahraničia
  • Spätná platba na účet platiteľa pre vrátenie platby
  • Vytvorenie, zmena a zrušenie platobnej šablóny
  • Zoznam a detail Vašich platobných kariet
  • Zmena prihlasovacích údajov
  • Vytvorenie, zmena a zrušenie inkasa
  • Potvrdenie o platbe v PDF

Čo vás najviac zaujíma

Čo je Moja ČSOB a prečo je dôležitá?

Moja ČSOB je internet banking novej generácie. Na jednom mieste nájdete jednoduchú správu vlastných prostriedkov a rýchly prehľad o všetkých využívaných bankových produktoch. Navyše, ak máte záujem o úver, nový účet, kreditnú kartu či povolené prečerpanie účtu, cez online nákup si ich v Moja ČSOB ľahko zriadite odkiaľkoľvek.

Áno, v budúcnosti sa Moja ČSOB stane novým internet bankingom ČSOB a nahradí doteraz používaný ČSOB Internetbanking 24. Dovtedy môžete používať oba systémy súčasne a pomaly tak objavovať všetky funkcie klientskej zóny Moja ČSOB.

Klientska zóna Moja ČSOB ponúkne moderný dizajn odpovedajúci súčasným trendom, ktorý je optimalizovaný pre obrazovku vášho počítača alebo tabletu. Stane sa plnohodnotným partnerom mobilnej aplikácie ČSOB SmartBanking, ktorú ste si zvykli využívať na svojom smartfóne.

Vďaka technologickej vyspelosti celej platformy bude Moja ČSOB postupne dynamicky aktualizovaná a doplnená funkciami, ktoré vám uľahčia každodennú správu financií.

Samozrejme. Klientsku zónu Moja ČSOB sme pre vás aktivovali automaticky a stačí sa do nej prihlásiť rovnakými údajmi, ktoré používate v pôvodnom internet bankingu alebo v mobilnej aplikácii. Všetky prístupné funkcie sú plne funkčné a môžete si ich vyskúšať v praxi.

Chcem sa prihlásiť do Moja ČSOB

Najpoužívanejšie funkcie má Moja ČSOB už teraz. Ďalšie postupne pridávame, aby vám pri finálnom spustení žiadna funkcia nechýbala. Aj naďalej bude klientska zóna Moja ČSOB pravidelne inovovaná, a to aj na základe vašich námetov.

Budeme radi za každý váš názor alebo nápad na vylepšenie. Napísať nám môžete prostredníctvom kontaktného formulára.

Chcem vám napísať

Váš názor

Moja ČSOB sa bude aj naďalej vyvíjať a získavať nové funkcionality, ktoré vám uľahčia digitálnu správu financií. Ak máte otázky, prípadne by ste sa chceli podeliť s vašim názorom, neváhajte nás kontaktovať.

Chcem vám napísať

Stále si môžete vybrať

Moja ČSOB postupne nahradí službu ČSOB internetbanking 24.

Uvedomujeme si, že prechod do nového prostredia je zložitý proces a preto sa snažíme do Moja ČSOB priniesť v krátkom čase čo najväčšie množstvo potrebných funkcionalít.