Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Zatvoriť

Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Hypokalkulačka - Kalkulačky | ČSOB

Hypokalkulačka


Reprezentatívny príklad

Pri hypotéke vo výške 50 000€, dobe splatnosti 30 rokov, 3 ročnej fixácií s úrokovou sadzbou 0,89 % p.a. vychádza splátka úveru 158,31 €. Ročná percentuálna miera nákladov dosahuje 0,91 %, počet splátok 360. Spotrebiteľ platí poplatok za spracovanie úveru vo výške 90€. Celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí je 57 079,81 € (za predpokladu, že úroková sadzba sa nezmení počas celej doby splatnosti úveru).

Viac informácií o aktuálnej ponuke sa dozviete v ktorejkoľvek pobočke ČSOB banky.
 Upozornenie

Ak klient uzatvorí zmluvu o úvere na bývanie na nešpecifikovanú nehnuteľnosť, má právo na špecifikovanie nehnuteľností objektu úveru/predmetu zabezpečenia až po dobu 7 mesiacov od dátumu podpisu zmluvy o úvere na bývanie. Špecifikácia je možná najskôr 1 mesiace od podpisu úverovej zmluvy. V prípade, že nedôjde k uzavretiu dohody o špecifikácii nehnuteľnosti, úverový vzťah zaniká. Banka si vyhradzuje právo neakceptovať vybratú nehnuteľnosť ako objekt úveru/predmet zabezpečenia. V takom prípade je nutné doložiť novú nehnuteľnosť v uvedenej lehote vyhradenej na špecifikovanie nehnuteľnosti.