Staňte sa tvárou našich inovácií

Pridajte sa k vytváraniu nových, lepších riešení a napredujte s nami. Spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci. Vidíte sa u nás? Aj my vás radi uvidíme!

Nájdite si svoju pozíciu

Čo by ste mali o nás vedieť?

V ČSOB pomáhame našim klientom žiť komfortnejší život. Sme hrdí na to, že sa neustále posúvame vpred a nachádzame nové riešenia aj nad rámec štandardných finančných služieb.
Ak premýšľate nad prácou v podporujúcom a inovatívnom prostredí, ste na správnom mieste. Žiadna z inovácií by však nemala zmysel, ak by neodrážala nasadenie a šikovnosť ľudí, ktorí na nej pracujú. A preto ste našou najdôležitejšou inováciou práve vy!

Ako to u nás vyzerá

U nás sa môžete tešiť na tieto benefity

Zvýhodnené produkty a benefity pre celú rodinu

Najvyšší účet zadarmo, kreditná karta bez poplatku za vedenie, výhodnejšie poistenie, či leasing – aj to sú výhody v ČSOB. Prispejeme vám do 3. piliera alebo budeme Vašim partnerom pri investovaní do KBC fondov. Poskytneme vám hypotéku s výhodnejším úrokom.

Zdravie a šport

Vašu „preventívku“ zaplatíme my a extra pozornosť venujeme napríklad aj očným prehliadkam, ktoré vám preplatíme až do výšky 40 €. Ak patríte do bežeckej komunity, Čakajú na Vás bezplatné vouchre na ČSOB Bratislava Marathon. Zapojiť sa môžete do tréningov s profesionálmi, zacvičiť si jogu a pilates či vychutnať si masáž priamo v našej centrále. Vďaka karte Multisport si zacvičíte a zrelaxujete za výhodnejšie ceny.

Viac voľna pre Vás

Už po roku s nami získate 5 dní voľna navyše. Myslíme aj na vaše rodiny, takže ďalšie extra voľno na vás čaká pri dôležitých životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa ale napríklad aj pri sťahovaní, či príprave na štátnice.

Spoločenská zodpovednosť

V ČSOB pracujú ľudia, ktorí sa zaujímajú o dianie okolo seba. Naša nadácia sa vie postaviť za dobré digitálne nápady, ktoré posúvajú Slovensko vpred, pomáhame vďaka nej aj našim zamestnancom, keď to potrebujú. Aktívni sme aj v oblastiach životného prostredia a podpory zdravia. Pre našich zamestnancov máme pripravený náš "Dobrodeň", počas ktorého sa môžu namiesto práce venovať dobročinným aktivitám.

Flexibilita

Na centrále fungujeme hybridným štýlom, pričom z domu môžete pracovať 8 dní v mesiaci. Flexibilný je aj náš pracovný čas, pričom pevné pracovné hodiny sú od 9:00 do 15:00. Vybaviť škôlky, krúžky, úrady či čokoľvek potrebné tak vieme bez problémov.

Osobný rozvoj

Každý má u nás priestor napredovať. Školenia, workshopy, prednášky, tréningy či online knižnica – to všetko máte k dispozícii, aby ste sa u nás mohli posúvať vpred. Nezabúdame ani na témy duševného zdravia a well-beingu.

Študenti

Patríte medzi študentov, ktorí chcú využívať čas efektívne a už počas štúdia získať relevantné informácie v oblastiach ako financie, ekonómia, IT, právo, HR či marketing? Okrem brigád ponúka ČSOB študentom priestor aj v rámci Trainee programu, ktorý otvárame každoročne v novembri. Viac vám ale prezradia jeho absolventi:

Absolvovanie trainee programu mi pomohlo vytvoriť si obraz o práci vo fungujúcej banke, kde som sa naučil množstvo nových vecí priamo či nepriamo spojených s mojou budúcou kariérou. Program by som odporučil každému, kto chce prepojiť nadobudnuté teoretické znalosti s tými praktickými, no takisto chce byť súčasťou dobre riadeného korporátu s množstvom príležitostí.

Matej, Pracovník pre riadenie aktív a pasív

Matej, Pracovník pre riadenie aktív a pasív

Trainee program mi umožnil vidieť veci zo školy prebiehať v reálnom svete a zároveň aj také, ktoré sme v škole vôbec neriešili. V teórii má všetko dokonalé podmienky, mali sme však šancu zistiť, že v praxi narazíme na problémy, ale aj ako sa s nimi vysporiadať.

Martina, Špecialistka pre štruktúrované financovanie

Martina, Špecialistka pre štruktúrované financovanie

Vidíte sa u nás?

Veríme, že áno. Z aktuálnych pracovných pozícií si môžete vybrať po kliknutí na odkaz nižšie. Vidíme sa v ČSOB 😊

Nájdite si svoju pozíciu