Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Zatvoriť

Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

HU

AudioTrek | ČSOB

ČSOB AudioTrek je skvelým spoločníkom pre všetkých, ktorí radi objavujú slovenské hory. Vypočujte si náš náučný podcast priamo na túre a spoznávajte krásy aj nástrahy obľúbených turistických trás a ich okolia.

ČSOB AudioTrek podcasty nájdete na
Spotify
SoundCloud
Apple Podcasts
Google Podcasts

Je výhodné mať cestovné poistenie s krytím zásahu Horskej záchrannej služby.

Náklady spojené so záchrannou činnosťou horskej služby, pátraním, poskytovaním prvej pomoci či transportom, nehradí zdravotná poisťovňa. Všetky náklady je tak povinná uhradiť horskej službe osoba nachádzajúca sa v horskej oblasti. Výnimkou sú neplnoleté osoby a fyzické osoby, ktoré nemajú spôsobilosť vykonávať právne úkony. Nezabudnite preto na poistenie, ktoré takéto záchranné činnosti v prípade potreby finančne pokryje za vás.

V ČSOB dbáme na bezpečnosť našich klientov, a preto je krytie zásahu Horskej záchrannej služby v slovenských horách súčasťou dlhodobého cestovného poistenia. Môžete ho získať uzatvorením online alebo ako poistenie k platobnej karte s výhodnou zľavou či bez poplatku. Toto poistenie je určené najmä pre dobrodruhov, ktorí cestujú viackrát do roka a požadujú komplexnú poistnú ochranu.

Chcem poistenie