Online životné poistenie
do 10 minút

Čo by ste robili, ak by ste zo dňa na deň prišli o svoj príjem? Stačí pár klikov a vy aj vaši blízki budete finančne zabezpečení.

Ako si zabezpečiť kvalitný život,
keď mi vypadne príjem?

Práve v nečakaných situáciách vás ochráni životné poistenie. Postará sa o:

Príjem

Keď nebudete môcť pracovať, nahradí vám príjem a zabezpečí finančnú stabilitu.

Rodina

V náročných chvíľach pomôže nahradiť váš príjem či splatiť úvery, aby vaša rodina neostala zadĺžená.

Zdravie

Pomôže vám uhradiť náklady spojené s liečbou či zdravotnými pomôckami.

 

Je pre vás životné poistenie vhodné?

Životné poistenie je vhodné pre každého, kto nechce riskovať a chce byť pripravený.
Najviac ho oceňujú:

Podnikatelia a živostníci

Práceneschopnosť vás v tomto prípade môže úplne pripraviť o príjem. Životné poistenie vám príjem nahradí.

Klienti s hypotékou

Strata príjmu vám môže znemožniť splácať úvery. Životné poistenie zabezpečí, že vy ani vaša rodina neostanete zadĺžení.

Rodiny s deťmi

So životným poistením budete mať istotu, že ak sa vám niečo stane, vaše deti ostanú zabezpečené. Pomôže vám s nákladmi na ich liečbu či hospitalizáciu a zabezpečí im kvalitný život.

Študenti a mladí dospelí

Úraz či ochorenie v nižšom veku vám môže zmeniť životné plány. So životným poistením však budete mať finančnú podporu vtedy, keď ju budete najviac potrebovať.

Chcete zistiť, či je životné poistenie
pre vás?

Otestujte sa pomocou 4 jednoduchých otázok:

4 dôvody, prečo sa oplatí životné poistenie Vital

 

Uzatvoríte ho
online do 10 minút

Ako prví na Slovensku poskytujeme životné poistenie online. Je to také ľahké, že to zvládne každý. A to aj bez finančného poradcu či hodín strávených študovaním rôznych krytí.

Prispôsobíte
si krytia aj cenu

Poradíme vám, čo by vaše poistenie malo obsahovať. Nakoniec si však môžete prispôsobiť krytie aj cenu poistenia. Poistenie budete mať plne pod kontrolou.

 
 

Odmeňujeme
zodpovedných

Ak ste v posledných 3 rokoch pred poistnou udalosťou absolvovali preventívnu prehliadku u všeobecného lekára alebo ste darcom krvi, zvýšime vám poistné plnenie o 10 % vo vybraných rizikách.

Hypotekárny
benefit

Ak máte hypotéku, okrem poistného plnenia vám alebo vašim pozostalým vyplatíme navyše 6 hypotekárnych splátok.

 

Čo na Vital hovoria naši klienti?

Myslím, že poistenie je cenovo prístupné a prispôsobiteľné rôznym požiadavkám záujemcov. Som spokojná a s týmto poistením sa cítim aspoň trochu istejšie v tejto neistej dobe.

S vybavením poistnej udalosti som spokojný. Likvidácia a vyplatenie prešli veľmi rýchlo. Oceňujem možnosť vybavenia celej poistnej udalosti online.

Len chcem povedať, že ak porovnám riešenie poistnej udalosti s inou poisťovňou, u vás je určite všetko prehľadnejšie, a hlavne, pri zdravotných problémoch zbytočne nezaťažujete nepotrebnými papiermi, ktoré treba doložiť.

Som milo prekvapená s profesionalitou a komunikáciou. Všetky moje otázky boli vysvetlené k mojej maximálnej spokojnosti. Určite zostávam aj naďalej klientkou poisťovne ČSOB.

Často kladené otázky

Áno, online životné poistenie Vital si zvládne uzavrieť každý. Všetky krytia vám v online kalkulačke zrozumiteľne vysvetlíme. Ak si poistenie omylom nastavíte nesprávne, zavoláme vám a všetko vyriešime.
Ak vám bude čokoľvek nejasné, radi vám poradíme na Infolinke ČSOB Poisťovne 0850 111 303 alebo na poistovna@csob.sk.

Nemusíte sa báť, so všetkým vám poradíme. Na úvod odpoviete na pár jednoduchých otázok. Životné poistenie nastavíme podľa vašich odpovedí tak, aby krylo všetky vaše potreby a ochránilo vás aj vašich blízkych.
Ak budete chcieť, ponuku si môžete poslať na váš e-mail a premyslieť si ju.

Ak máte nízky príjem, jeho strata môže byť pre vás ešte nepríjemnejšia. Príjem preto zohráva dôležitú úlohu pri výpočte poistenia. Ak máte nízky príjem, vďaka životnému poisteniu budete mať pokryté tie najzákladnejšie riziká. Ak však budete chcieť, ďalšie krytie si do poistenia môžete pridať jedným klikom.

Online životné poistenie Vital bude na mieru prispôsobené vašim potrebám. Cena preto závisí od vašej životnej situácie, na ktorú sa vás opýtame v úvode online kalkulačky. Výslednú cenu si však viete upraviť podľa seba. Od nás dostanete sadu kľúčových a odporúčaných krytí. Je na vás, ktoré z nich si tam necháte a ktoré si pridáte navyše.

Áno. Pre prípad úrazu sa napríklad môžete poistiť aj bez toho, aby ste vyplnili zdravotný dotazník. Pri ostatných krytiach prejdete krátkym zdravotným dotazníkom, kde uvediete svoje zdravotné ťažkosti.
Ak budeme potrebovať doložiť zdravotnú dokumentáciu, ozveme sa vám. Vo väčšine prípadov si však životné poistenie môžete uzavrieť, aj keď trpíte zdravotnými ťažkosťami.

Áno, zdravotný stav totiž môže mať vplyv na budúce zdravotné riziká. Zdravotný stav odporúčame vyplniť pravdivo. Budete si tak istejší, že vaše poistenie je nastavené správne a v prípade poistnej udalosti vám bude vyplatená sľúbená suma.

Keď doložíte všetky potrebné dokumenty (ako napríklad lekárske správy či posudky), čo najrýchlejšie ich spracujeme. Peniaze vám následne pošleme na účet do 3 pracovných dní.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na Infolinke ČSOB Poisťovne 0850 111 303 alebo na poistovna@csob.sk