Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

ČSOB Match’it je webová platforma pod záštitou ČSOB, ktorá spája podniky na predaj s podnikmi a privátnymi investormi, ktorí majú záujem o kúpu spoločností.

Ako funguje Match’it?

  1. Získate základné informácie o obchodných možnostiach.
  2. Oslovila vás ponuka? Požiadate predávajúceho o prístup k celej databáze informácií o jeho firme.
  3. Ak bude predávajúci súhlasiť, dostanete plný prístup k jeho profilu a finančným informáciám.
  4. V prípade záujmu môžete urobiť nezáväznú obchodnú ponuku.

V prvom kroku užívatelia nevidia detaily o predávaných spoločnostiach, len rozsah tržieb, oblasť pôsobnosti a región. Na základe vášho komplexného profilu predávajúci vyhodnotí, či ste vhodný záujemca. Po jeho súhlase sa vám zobrazia aj detaily spoločnosti predávaného podniku. Platforma Match’it má len sprostredkovaciu úlohu, čo je však najdôležitejšia časť pri kúpe a predaji firiem.

Toto privátne webové prostredie je zabezpečené a určené len pre osoby a firmy, ktoré ČSOB Finančná skupina overila a povolila im prístup.