MÁTE NA TO. NÁS.

Záleží nám na vašom komforte a usilujeme sa o to, aby vám neunikli žiadne dôležité informácie z oblasti financií, biznisu a životného štýlu.

Bubo travel

 

Ako klient ČSOB Private Banking cestujete s cestovnou kanceláriou BUBO najvýhodnejšie. Precestujte svet, spoznajte 7 divov sveta a ulovte si nezabudnuteľné zážitky Viac tu

Alo Diamonds

V spolupráci s ALO diamonds môžete využiť výhodnejšie podmienky pri nákupe šperkov a diamantov s garanciou likvidity a spätného odkupu. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na privatebanking@csob.sk.

 

Forbes

 

Bavia Vás novinky zo svete businessu a chcete mať o nich prehľad? Vášho privátneho bankára môžete požiadať o elektronický prístup do časopisu Forbes a začítať sa do zaujímavých tém.

Concierge

Nezaťažujte sa vecami, ktoré môžeme zariadiť za vás. Namiesto toho sa venujte rodine, priateľom svojim záľubám alebo budovaniu kariéry.
Vďaka službe Concierge vám vieme pomôcť aj s potrebami mimo bankového sveta. Skúsený tím vybaví požiadavky týkajúce sa cestovania, nákupov, služieb ale aj nevšedných prianí. Viac tu