Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Zatvoriť

Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Wealth management - Privátne bankovníctvo - ČSOB

Bohatstvo spočíva v skúsenostiach

Okrem starostlivosti o vaše finančné prostriedky sme pripravení riešiť aj ochranu a správu vášho rodinného majetku, plánovanie nástupníctva, odovzdanie alebo odpredaj rodinnej firmy.

Plánovanie nástupníctva

Naším cieľom je byť privátnym bankovníctvom nielen pre vás, ale prostredníctvom služby Wealth Management aj pre celú vašu rodinu. Generáciu za generáciou.

Nástupníctvo je náročný proces, pri ktorom vám vieme podať pomocnú ruku. Poskytneme informácie a v prípade potreby individuálne riešenia nástupníckeho plánu, ako aj konzultáciu s odborníkmi z tejto oblasti.

 

ČSOB Rodinné firmy

 

Vybudovali ste úspešnú rodinnú firmu.

Pomôžeme vám pripraviť sa a správne rozhodnúť vo významných životných situáciách týkajúcich sa nástupníctva, prípravy na predaj spoločnosti, ako aj ochrany a správy rodinného bohatstva.

Viac informácií

Match It

ČSOB Match‘it je zabezpečená webová platforma pod záštitou ČSOB, ktorá spája podniky na predaj s podnikmi a privátnymi investormi, ktorí majú záujem o kúpu spoločnosti. Platforma je určená výlučne pre osoby a firmy, ktoré sme overili a povolili im prístup.

Viac informácií
 

Investičná akadémia

 

Cieľom vzdelania nie sú vedomosti,
ale schopnosť konať.
- Herbert Spencer

Pre vaše deti sme pripravili unikátny vzdelávací program, ktorý im pomôže lepšie sa pripraviť na výzvy, ktorým budú čeliť v budúcnosti.

Kontakt

V prípade otázok, alebo dohodnutia osobného stretnutia nám, prosím, napíšte na e-mailovú adresu:
  wealthmanagement@csob.sk