Študentský účet

  • Účet bez poplatku až do 28 rokov
  • Rýchle založenie online
  • Dizajnová karta a výhody, ktoré ti zjednodušia život
  • Pravidelné súťaže a odmeny

0 € mesačne

Získať účet ihneď

MISIA 1: Prenes účet a získaj 50 EUR

Máš účet v inej banke? Nevadí. Prenes si ho k nám a odmeníme ťa sumou 50 EUR. Neboj sa, všetko vybavíme za teba.

 

MISIA 2: Cestuj a získaj 50 EUR

Otvor si Fun účet a odmeníme ťa sumou 50 EUR. Stačí, ak aspoň 3-krát využiješ niektorú zo služieb IDS BK, MHD Košice, ZSSK, ParkDots alebo Urbi cez SmartSlužby+ v aplikácii ČSOBSmartBanking. Cestuj výhodne s ČSOB.

 

MISIA 3: Nakupuj a získaj 50 EUR

Chceš odmenu 50 EUR? Všetko, čo musíš spraviť, je otvoriť si FUN účet a zaplatiť platobnou kartou v celkovej výške 100 EUR. Nakupuj výhodne s ČSOB.

 

Vyhraj poukážku na letenky v hodnote 200 EUR

Odleť za zážitkami s ČSOB. Stačí, ak zaplatíš kartou dokopy v min. výške 100 EUR a si v hre o poukážku na letenky od Pelikan.sk v hodnote 200 EUR. Odmena čaká až na desiatich výhercov. Tak neváhaj a poď do toho!

 

Študentský účet FUN je všetko, čo potrebuješ

Mať svoj osobný účet je FUN. Ešte lepšie je, keď je presne podľa tvojich predstáv. Toto sa ti zíde, ak si vo veku od 15 do 28 rokov: 

Card image cap

Založenie účtu online

Ak si už prekročil hranicu dospelosti, nie je o čom. Účet si zriadiš odkiaľkoľvek a na pár klikov. V prípade, že ti do osemnástky ešte pár rokov chýba, radi ťa uvidíme na pobočke v prítomnosti tvojho rodiča alebo zákonného zástupcu. 

Card image cap

Všetko v jednej appke

Nie náhodou sa naša aplikácia volá ČSOB SmartBanking. Ponúka ti viac ako len bežné bankové služby. Stiahni si ju v aplikačných obchodoch a nezabudni ani na appku ČSOB SmartToken, ktorou budeš potvrdzovať svoje nákupy na webe.

Card image cap

Bez poplatku

Ako študent za účet neplatíš. Naozaj. Stačí nám poslať potvrdenie o návšteve školy alebo odfotený ISIC na e-mail funucet@csob.sk. Dostaneš dizajnovú kartu VISA, na ktorej bude svietiť tvoje meno a kopec ďalších vychytávok. 

Card image cap

Digitálne riešenia

Ak si kartu necháš doma, pokojne zaplať mobilom alebo hodinkami. S kamošmi si vyrovnáš účty vďaka PAY ME.

Všetky life hacks na jednom mieste - SmartSlužby+

Mobilná aplikácia ČSOB SmartBanking už dávno neslúži len na kontrolu zostatku na účte. V sekcii SmartSlužby+ objavíš úplne nový svet, ktorý ti ušetrí čas aj miesto v mobile.

IDS BK

Skontroluj, kedy ti ide spoj a kúp si zvýhodnený lístok na bus, električku v Bratislave alebo vlak kdekoľvek na Slovensku 

ParkDots

Vyhľadaj parkovacie miesto, predĺž si parkovné a nestrať sa v cudzom meste

eBločky

Vybav reklamáciu vďaka elektronickej databáze účteniek

Vďaka študentskému účtu šetri aj zarábaj 

Ak si čerstvý dospelák, možno ti napadlo, že by si mal svoje financie vziať do vlastných rúk. Cez svoj študentský účet sa staneš digitálnym investorom priamo v aplikácii ČSOB SmartBanking

 
 

Urči si cieľ

Najprv si urob jasno v tom, aká bude tvoja investičná taktika a cieľ. Pomôžu ti rady v ČSOB podcastoch a blogoch.

 

Vyber si fond

Vyber si fond, ktorý sa ti najviac pozdáva. Z ponuky ČSOB si môžeš vybrať napríklad jeden zo zodpovedných fondov a investovaním tak podporiť témy, ktoré sú ti blízke.

Nastav si investovanie

Nastav si pravidelné investovanie v appke už od 15 EUR mesačne a máš vybavené.

FUN vieš získať jedine v ČSOB

01

Ak máš 18 rokov, priprav si mobil, občiansky preukaz a dobré svetlo

02

Stiahni si appku ČSOB SmartBanking a klikaj na FUN účet alebo si zriaď svoj nový FUN účet priamo cez web

03

Odpovedz nám na všetko, čo nás o tebe zaujíma

04

Odfoť svoj občiansky a priprav sa na selfie time

05

Ak všetko sedí, daj nám tvoj súhlas

06

Proces ukončí tvoj podpis a mail s potvrdením

Chceš si preniesť svoj účet do ČSOB a byť FUN?

Stačí, keď vyplníš žiadosť o prenos účtu na ľubovoľnej pobočke 

Spojíme sa s danou bankou a všetko vybavíme za teba  

Nainštaluješ si aplikáciu ČSOB SmartBanking a využívaš všetky jej výhody

Často kladené otázky

FUN účet je pre mladých ľudí od 15 do 28 rokov. Ak už si mal 18 rokov, účet si vytvoríš jednoducho aj online na pár klikov.

FUN účet môžeš mať bez poplatku, ak sa preukážeš ako študent. K FUN účtu dostaneš dizajnovú kartu VISA, platiť môžeš pohodlne hodinkami, mobilom alebo si rozdeliť platbu s priateľmi cez PAY ME. Život ti môžu zjednodušiť aj SmartSlužby+.

Po preukázaní, že si študent máš účet zadarmo, stačí poslať mailom tvoj ISIC alebo index na funucet@csob.sk. Ak potvrdenie nedodáš, platíš za účet 3 eurá mesačne.

Študentský účet máš zadarmo ak doložíš potvrdenie o štúdiu. S bežným účtom sú spojené poplatky za vedenie navyše, ktoré so študentským účtom nemusíš riešiť.

Študentský účet v ČSOB môžeš mať do dosiahnutia 28 rokov, potom sa ti automaticky zmení na ČSOB účet Pohoda.

Sporiaci účet Depozit je automaticky zriadený k online otvorenému FUN účtu. Vďaka bezplatnému Depozitu si nasporíš na svoje najbližšie zážitky. Financie na účet prevádzaš v aplikácii ČSOB SmartBanking, alebo priamo v pobočke. Raz mesačne si môžeš bez poplatku vybrať 25 % zo zostatku. Zrealizuj na sporiaci účet minimálny vklad 15 EUR, inak bude automaticky a bez poplatkov zrušený po 6 mesiacoch od založenia FUN účtu.

Máš 15 - 28 rokov a ideálne si študent. Ak ešte nemáš 18 stačí prísť do ktorejkoľvek pobočky s rodičom. Ak už 18 máš, môžeš si zriadiť účet online. Zaisti si účet bez poplatku a pošli mailom ISIC alebo index na funucet@csob.sk.

Dizajnovú kartu VISA doručíme na tvoju korešpondenčnú adresu do 10 dní.

Úlohou tohto reklamného materiálu nie je nahradiť kľúčové informácie pre investorov, predajný prospekt, štatút/stanovy fondu, ktoré sú k dispozícii v slovenskom jazyku, príp. v anglickom jazyku, a je možné sa s nimi oboznámiť na predajných miestach banky Československá obchodná banka, a. s. (ČSOB), u subdistribútorov a na www.csobinvesticie.sk alebo www.csob.sk v časti Individuálni klienti → Sporenie a investovanie → Fondy. Klient sa môže oboznámiť so zhrnutím svojich práv prostredníctvom dokumentu Zásady kategorizácie, ktorý je k dispozícii v slovenskom jazyku na predajných miestach ČSOB a na www.csob.sk v časti Právne informácie/MiFID. Údaje o minulej výkonnosti nie sú spoľahlivým ukazovateľom budúcej výkonnosti. Zhodnotenia uvedené v inej mene ako v mene EUR (napr. USD, CZK) sa môžu zvýšiť alebo znížiť v dôsledku menových výkyvov. V prípade fondu obsahujúceho v portfóliu akciovú zložku je možné očakávať výrazné kolísanie čistej hodnoty majetku fondu. Daňový režim závisí od individuálnej situácie klienta a v budúcnosti sa môže zmeniť. V súlade so štatútom/stanovami alebo predajným prospektom fondu môže podiel prevoditeľných cenných papierov alebo nástrojov peňažného trhu vydaných alebo zaručených štátmi alebo orgánmi uvedenými v štatúte/stanovách alebo predajnom prospekte prekročiť 35 % hodnoty majetku vo fonde, pričom tento podiel môže dosiahnuť až 100 %. Správca zahraničného fondu je oprávnený ukončiť distribúciu fondu v Slovenskej republike postupom podľa zákona č. 203/2011 Z.z. o kolektívnom investovaní v platnom znení.

Najnovšie články

Viac článkov