Bezkontaktné platby

Toľko spôsobov platieb, koľko vám napadne.

Rýchlosť

Bezkontaktné platby sú teraz ešte jednoduchšie a rýchlejšie. Po platobnej karte už viac nemusíte siahať. Stačí, ak máte poruke svoje inteligentné zariadenie a zaplatíte ním všade, kde sú bezkontaktné platby akceptované.

Bezpečnosť

Diskrétnosť a bezpečnosť sú základnými piliermi pri platbe zariadením. Vaše skutočné údaje o platobnej karte ostávajú utajené a pri platbách sa využíva unikátny kód transakcie. V prípade straty zariadenia dokážete službu okamžite zablokovať.

Praktickosť

Nezáleží na tom, či ste peňaženku nechali doma omylom alebo schválne. Na platbu vám totiž stačia inteligentné hodinky alebo smartfón. Plaťte jednoducho mávnutím ruky.

ČSOB rozširuje portfólio platobných možností pre svojich klientov. Pred Vianocami tak ku klasickým spôsobom platenia hotovosťou či kartou pribudli všetky bezkontaktné spôsoby platieb mobilom a smart hodinkami. K rozšírenej ponuke platobných možností sme pripravili aj nový reklamný spot. V jej kreatívnom spracovaní sa sústreďujeme hlavne na to, aby klienti nezabúdali, že pri platbách si môžu vybrať zo všetkých možností, aké existujú. Povedané slovami televízneho spotu - z toľkých možností, na koľko si len spomenú.


Dbajte na zvýšenú bezpečnosť pri používaní digitalizovaných platobných kariet v zariadeniach, ktorými platíte. Viac detailov o bezpečnosti pri platení mobilom alebo hodinkami sa dočítate na našom blogu.