Developerské projekty

Trnavský kraj

Polianky Zavar (Poronda)

Polianky Zavar (Poronda)

Nezáleží na tom, či v tebe drieme duša mešťana alebo bije srdce dedinčana. Polianky sú harmonickým rázcestím, z ktorého je blízko do oboch svetov – mestského aj dedinského.


Cukrovar - Trnava

Cukrovar - Trnava

Ideálny variant pre ľudí, ktorí nechcú vlastný dom, ale napriek tomu chcú mať súkromnú zelenú oázu, kde môžu nielen posedieť pri káve, ale aj sa venovať svojej záhradke.


Vilky Cukrová - Trnava

Vilky Cukrová - Trnava

Hľadáš dokonalé susedstvo, kde vieš žiť aktívny a pohodový život presne podľa svojich predstáv? Projekt Vilky Cukrová vyrastie v exkluzívnej lokalite Trnavy a bez plánovanej masovej výstavby.


Arboria Trnava

Arboria Trnava

Moderná trnavská štvrť, ktorá sa ďalej neustále vyvíja, už dnes tvorí domov pre mnoho spokojných susedov. Priamo pod oknami bytov im prekvitá mestský park a k udržateľnosti prispievajú aj zelené strechy.


Trikota

Trikota

"S úctou k minulosti a víziou budúcnosti. To je Vaše nové moderné bývanie v Trikote." Kvalitná novostavba v centre mesta Vrbové ponúka 44 moderných bytov.


Trenčiansky kraj

Hanzlíkovská

Hanzlíkovská

Moderné bývanie v ekologicky riešených bytových domoch so zelenými strechami v perfektnej lokalite v Trenčíne.


Rezidencia Kamenná

Rezidencia Kamenná

Rezidencia Kamenná je súbor bytových domov s maximálnou výškou štyri podlažia, zasadený do novovybudovanej lokality rodinných domov a nízko podlažnej bytovej zástavby.


2 Duby - Považská Bystrica

2 Duby - Považská Bystrica

Bývanie na okraji mesta s vynikajúcou dostupnosťou. Jedinečnosť bytov, architektúra projektu a mestský park v blízkosti sú zárukou kvalitného života v projekte 2DUBY Považská.


Banskobystrický kraj

Rezidencia HRON - Zvolen

Rezidencia HRON - Zvolen

Rôznorodé dispozičné riešenia a veľkosti bytov radia Rezidenciu Hron medzi projekty, ktoré uspokoja potreby všetkých, ktorí túžia po priestrannom komforte, alebo vyhľadávajú čaro útulného domova.


RNové Záhrady - Detva

Nové Záhrady - Detva

PREČO DETVA ? Priamy vjazd do mesta z novučkej diaľnice R2. Veľa silných priemyselných a strategických podnikov. Dominantou je aj tradičná ľudová kultúra a architektúra.


Žilinský kraj

Krásne v Krásne - Krásno nad Kysucou

Krásne v Krásne - Krásno nad Kysucou

Ak nemáte radi príliš rušné ulice, ale uprednostňujete skôr pokojnejšie bývanie, náš projekt je pre vás ako stvorený. Napriek tomu máte u nás k dispozícii plnú občiansku vybavenosť.


Pinia - Vrútky

Pinia - Vrútky

Koncepcia bývania, ktorá reaguje na potreby dneška a zároveň určuje štandardy pre budúcnosť. Zdieľané komunitné zázemie s recepciou vytvorené s cieľom sústrediť ľudí s podobnými hodnotami na jednej adrese.


Alteria Centrum – Žilina

Alteria Centrum – Žilina

Náš projekt je unikátny tým, že budete stále bývať v meste, ale nie v jeho rušnom centre alebo v zabudnutej periférii. Nemusíte riešiť ranné zápchy, ani dlhé cestovanie.


Košický kraj

Popradská - KE

Popradská - KE

Projekt bol navrhnutý tak, aby svojim obyvateľom poskytol kvalitné, štýlové a moderné bývanie vo veľmi obľúbenej časti Košíc. Vďaka architektonickému riešeniu a rôznorodosti dispozícií jednotlivých bytov si zo širokej ponuky vyberie aj ten najnáročnejší klient.


Agátová - Vlčie Maky

Agátová - Vlčie Maky

Môžete mať oboje – výhody veľkomesta aj pokojný život v tichej lokalite. Agátová poskytuje plnú občiansku vybavenosť.


Povrazy Rezidencia - Košice

Povrazy Rezidencia - Košice

Moderné bývanie so súkromným parkom, oddychovými zónami, detským ihriskom a občianskou vybavenosťou v okolí tvorí ideálne bývanie pre mladých ľudí, rodiny s deťmi alebo seniorov.


Nitriansky kraj

Dúhové Bývanie 8

Dúhové Bývanie 8

Byty sú určené predovšetkým ako pohodlné bývanie pre mladých ľudí. Svojím štandardom a charakterom spĺňajú všetky predpoklady moderného bývania.


Bývanie pod Hradom - Nitra

Bývanie pod Hradom - Nitra

Bývanie pod hradom ponúka nielen priestranné dispozície bytov, ale aj najvyšší štandard bývania.


Slnečná Pláň Nitra

Slnečná Pláň Nitra

Slnečná pláň bude komplexná, byty, domy, obchody, priestory pre podnikanie ale hlavne zázemie pre rodiny. Škôlka, park a zeleň, ktorá naplno otvorí nekonečné možnosti pre voľný čas.


Bratislavský kraj

Čerešňárka - Hviezdoslavov

Čerešňárka - Hviezdoslavov

Vstúpte do sveta moderného bývania, kde tradičné prvky splynuli s moderným dizajnom. Všetky domy disponujú modernými a ekologickými technológiami. Tieto inovatívne prvky urobia Váš dom udržateľným a šetrným k životnému prostrediu.


GalvaniHOME – Bratislava Ružinov

GalvaniHOME – Bratislava Ružinov

V blízkosti Galvani Home nájdete materské, základné aj stredné školy, miesta na šport aj relax, kaviarne, reštaurácie aj nákupné centrá.


Vydrica - Staré Mesto

Vydrica - Staré Mesto

Projekt Vydrica nadväzuje na bohatú históriu lokality a vytvára v srdci Bratislavy novú štvrť, ktorá spojí to najlepšie pre plnohodnotný mestský život.


Ovocné Sady - Bratislava

Ovocné Sady - Bratislava

Atraktívna nová štvrť pre rodiny s deťmi a aktívnych ľudí prináša moderné bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času.


Viladomy Jurská

Viladomy Jurská

PViladomy Jurská ponúkajú pohodlné mestské bývanie pod vinohradmi v bratislavskom Novom Meste. Uzavretý privátny komplex poskytuje rezidentom nerušené súkromie a bezpečie.


Nový Majer - Stupava

Nový Majer - Stupava

Projekt Nový Majer spája moderné mestské bývanie s pokojnou prírodnou atmosférou danou blízkosťou potoka.


Dubová Alej 1 - Ivanka pri Dunaji

Dubová Alej 1 - Ivanka pri Dunaji

Všetky byty majú vlastnú terasu, balkón alebo lodžiu. Vybrané byty majú vlastnú predzáhradku. Bytové domy sú obkolesené trávnatými plochami, oddychovými zónami, množstvom kríkov a stromov.Prešovský kraj

Luna Residence

Luna Residence

LUNA RESIDENCE ponúka bývanie v tichej lokalite, v novom areáli na okraji jestvujúceho sídliska v mestskej časti POPRADU – MATEJOVCE ulica Allendeho s výhľadom na VYSOKÉ TATRY.


Biele Piesky, Bardejov

Biele Piesky, Bardejov

Bývanie na Bielych pieskoch je ideálnou voľbou náročného klienta s aktívnym životným štýlom, ktorý túži po modernom zelenom bývaní a záleží mu na budúcnosti planéty.


Gerlach - Chochoľ

Gerlach - Chochoľ

Gerlach rezort ponúka bývanie, či rekreáciu v nádhernom prostredí s výhľadom na hrebene Tatier