Developerské projekty

Bratislavský kraj

GalvaniHOME – Bratislava Ružinov

Tujetoin - Bratislava

V obľúbenej Bratislavskej mestskej časti Ružinov na Galvániho ulici, vyrastá nové bývanie pre rodiny aj slobodných. V blízkosti Galvani Home nájdete materské, základné aj stredné školy, miesta na šport aj relax, kaviarne, reštaurácie aj nákupné centrá.


Tujetoin - Bratislava - Dúbravka

Tujetoin - Bratislava

Dúbravský bytový dom Tujetoin je projektom skúseného stavebníka BENCONT DEVELOPMENT. Štyridsaťosem jedno-, dvoj- a trojizbových bytov v pokojnej lokalite Dúbravky začne slúžiť svojim novým majiteľom začiatkom roka 2016.


Hviezdne bývanie - Hviezdoslavov

Hviezdne bývanie - Hviezdoslavov

Projekt s 32 nízkopodlažných bytových domov s počtom až do 500 bytových jednotiek vyrastá v obci Hviezdoslavov.


Viladomy - Senec

Viladomy - Senec

Projekt Viladomy je moderná výstavba rodinných domov , pozostávajúca z 24 malopodlažných bytových domov, situovaných v blízkosti Slnečných jazier.


Belaria Koliba - Bratislava - Vinohrady

Belaria - Bratislava - Vinohrady

Obytný súbor Belaria Koliba predstavuje moderné bývanie v lukratívnej časti Bratislavy – Vinohrady. Projekt ponúka 35 dvoj- až štvrizbových bytov rôznych veľkostí.


Petržalka City - Bratislava - Petržalka

Petržalka City - Bratislava - Petržalka

Polyfunkčný bytový dom v projekte Petržalka City dotvára originalitu budúceho zeleného centra Petržalky. Projekt ponúka 109 jedno-až štvorizbových bytov a nadštandardných mezonetov.


Slnečnice - Bratislava - Petržalka

Slnečnice - Bratislava - Petržalka

Projekt Slnečnice sa nachádza na konci Petržalky, v modernej lokalite obklopenej lužnými lesmi, ktorá poskytuje bývanie v bytoch a rodinných domoch.


Trnavský kraj

City Residence Trnava

City Residence Trnava

Predstavujeme Vám projekt bývania, ktorý spája v sebe atraktívny a nadčasový architektonický dizajn s akcentom na dostatočné plochy zelene v predzáhradkách, na terasách a tiež medzi obytnými blokmi.


Nakopánke - Trnava

Nakopánke - Trnava

Projekt nášho bytového domu si získava srdcia Trnavčanov aj ľudí z okolia vďaka súkromiu, ktoré ponúka.


Trenčiansky kraj

Zlatovská – Trenčín

Zlatovská – Trenčín

Rodinné byty Zlatovská predstavujú unikátny projekt rodinného bývania. Je určený všetkým malým aj veľkým rodinám, ktoré obľubujú mestský spôsob.


Za Liptovskou – Trenčín

Za Liptovskou – Trenčín

Obytný súbor pozostáva z deviatich samostatne stojacich malopodlažných bytových domov. V každom bytovom dome bude spolu 28 bytov.


Banskobystrický kraj

Darinka - Zvolen

Darinka - Zvolen

Obytný komplex Darinka bol navrhnutý pre poskytnutie maximálneho pôžitku z bývania ako koncept nadčasovej, modernej stavby. Je situovaný v centre sídliska Zlatý Potok vo Zvolene.


Rezidencia Hron – Zvolen

Darinka - Zvolen

Stabilita, bezpečnosť, overená lokalita a moderné bývanie – to tvorí Rezidenciu HRON.


Žilinský kraj

Slnečná terasa - Žilina - Hájik

Slnečná terasa - Žilina - Hájik

Moderné bývanie vám poskytne obytný súbor Slnečná terasa v Žiline.


Rudiny II - Žilina

Rudiny II - Žilina

V každom zo 118 bytov v 4 bytových domoch si svoju rannú kávu vychutnáte pokojne aj na balkóne alebo na terase.


Nové Vlčince- Žilina

Nové Vlčince- Žilina

Bytový dom Nové Vlčince je zasadený do najpopulárnejšieho sídliska mesta Žilina – Vlčiniec, avšak v jeho najnovšej a najmodernejšej štvrti. Rozvíjajúca sa lokalite s perfektnou občianskou vybavenosťou.


Košický kraj

Nová terasa - Košice - Staré Mesto

Nová terasa - Košice - Staré Mesto

Projekt Nová Terasa v Košiciach predstavuje nielen modernú architektúru vzájomne poprepájaných blokov ale aj relaxačnú zónu. Vybrať si môžete zo širokej ponuky dispozícií až v 164 bytoch. Prvých 83 bytov je už skolaudovaných!


Herberia - Košice

Nová terasa - Košice - Staré Mesto

Ak chcete zažiť pocit pohodlia rodinného domu v centre mesta, bez starostí o údržbu, ponúkame Vám veľkorysé riešenie slnečných terasových bytov v zeleni, nádherné výhľady na staré mesto a vlastné parkovanie len pár krokov od bytu.


Zelené Grunty - Košice

Zelené Grunty - Košice

Bývajte výhodne a vyberte si vysnívaný byt za dobrú cenu. Dostupné bývanie môžete mať aj vy.


Nitriansky kraj

Bývanie Kúria – Ivánka pri Nitre

Bývanie Kúria – Ivánka pri Nitre

Ak túžite po novom bývaní, ktoré sa bude nachádzať v centre diania a zároveň v tichom prostredí, budete na správnej adrese. Rodinné bývanie KÚRIA poskytuje oboje. Hlavným benefitom projektu je rodinné bývanie v súkromí uzatvoreného areálu, ktorý je chránený od hlavnej cesty objektom kúrie.


Tabáň - Nitra

Tabáň - Nitra

Z Rezidencie Tabáň budete mať prístup k všetkému, čo potrebujete, bez obáv z dlhých presunov. Bez stresu a zbytočných časových strát pohodlne vybavíte nákupy v blízkom obchodom centre, odvediete deti do škôl či škôlok, alebo si doprajete prechádzku v historickom centre mesta, či kultúru v neďalekom divadle.


Zelené Dvory - Nitra

Zelené Dvory - Nitra

Bytový komplex Zelené dvory nadväzuje na tichú štvrť rodinných domov, nachádzajúcich sa pod Nitrianskym sídliskom Klokočina, nachádza sa v tichej časti Nitry s výbornou dopravnou dostupnosťou autom aj mestskou hromadnou dopravou a s kompletnou občianskou vybavenosťou.


Prešovský kraj

Brezy – Stará Lesná

Brezy – Stará Lesná

Nadýchnite sa tatranskej prírody vo Vašom druhom domove v odľahlej časti Starej Lesnej. Kľudný spánok pri otvorenom okne a počúvanie ticha Tatranského národného parku, to všetko Vám ponúkajú Brezy.