Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Tlačové správy

Tlačové správy

  • Včasnosť – o dianí v našej finančnej skupine informujeme v reálnom čase a na požiadavky novinárov odpovedáme včas

  • Kvalita – poskytujeme jasné, odborné a komplexné informácie

  • Pravdivosť – podávame pravdivé a overené informácie

Spoločnosť:    Mesiac:    Rok:   
Počet platieb v kvetinárstvach a darčekových obchodoch sa pred Valentínom zvyšuje päťnásobne. Klienti míňajú viac aj za taxíky.   13.2.2019
  • Počas valentínskeho týždňa míňajú klienti v darčekových obchodoch a kvetinárstvach štvornásobne viac peňazí ako je bežný priemer. Počet platieb kartou prevyšuje bežný priemer päťnásobne. Vyplýva to z údajov ČSOB o platbe kartou na POS a mPOS termináloch,
ČSOB prepája klientov v rámci medzinárodnej siete Trade Club   5.2.2019

Viac ako 15.000 potenciálnych obchodných partnerov zo 44 krajín sveta, združených v rámci spoločnej platformy. Inovatívny nástroj na hľadanie nových obchodných príležitosti a potrebných informácii pre ďalší rast biznisu. To všetko umožňuje medzinárodná platforma Trade Club.

V priemere každý tretí Slovák si nechráni osobné údaje a dáta v smartfóne. Najmenej opatrní sú Česi a Bulhari, najviac Francúzi.   1.2.2019

Až 36% Slovákov pri inštalácii aplikácii do svojho smartfónu nedbá o ochranu osobných údajov a citlivých dát, a aplikáciám k nim nijakým spôsobom neobmedzuje prístup.

Klienti ČSOB si môžu meniť kontaktné údaje priamo v mobile, naskenovaním občianskeho preukazu   31.1.2019

Najnovšia verzia mobilnej aplikácie ČSOB SmartBanking prináša nielen nový dizajn, ale aj viac intuitívnosti, jednoduchšiu orientáciu medzi funkcionalitami prostredníctvom novej navigácie, a ešte lepšiu užívateľskú skúsenosť.

Klienti ČSOB si v decembri pripísali na účet desiatky tisíc dobrých skutkov. Podporili tým Nadáciu detského kardiocentra.   25.1.2019

Klienti ČSOB si mohli v decembri pripísať na účet dobrý skutok. Možnosť pomôcť mali doslova na dosah ruky. Stačilo len, aby sa prihlásili do mobilnej aplikácie ČSOB SmartBanking a ČSOB nadácia za každé ich prvé prihlásenie v mesiaci finančne podporila Nadáciu detského kardiocentra v Bratislave.

Nedostatok ľudí považuje za najväčšie riziko 40% živnostníkov a firiem na Slovensku   4.1.2019

Legislatívny vývoj na národnej úrovni a nedostatok kvalitnej pracovnej sily považujú živnostníci a firmy na Slovensku za najväčšie riziko, ktoré môže negatívne ovplyvňovať ich biznis v najbližších 12 mesiacoch. Vyplýva to z exkluzívneho prieskumu ČSOB monitorujúceho očakávania a plány podnikateľskej sféry na Slovensku. V porovnaní s úvodom tohto roka sa vnímanie týchto rizík zvýšilo.