PODCAST Na drobné: Investovanie na pár klikov

Vitajte v podcaste Na drobné. S hosťami Katrin Lengyelovej detailne rozoberieme všetko podstatné z finančného sveta okolo vás.

 

Stále viac ľudí uvažuje o tom, že začne investovať. Zvykne ich však zastaviť pocit, že tomu vôbec nerozumejú, čo prirodzene vyvoláva strach. Okre toho ich odrádza množstvo času, ktoré by zdanlivo mali záležitostiam okolo investovania venovať. Dnes je však už doba iná a existuje množstvo technológií, vďaka ktorým sa dá investovať pohodlne. O svete investovania, ale najmä o tom, ako jednoduché je v dnešnej dobe investovať - a to doslova „na pár klikov“ - Katrin Lengyelová rozoberie na drobné s Andreou Klemovou, odborníčkou na finančné produkty a školiteľkou investičných expertov, ktorí sú vám k dispozícii v celej pobočkovej sieti ČSOB na Slovensku.

 
 

Upozornenie: S investíciou do fondu je spojené aj riziko. Úlohou tohto reklamného materiálu nie je nahradiť kľúčové informácie pre investorov, predajný prospekt, štatút alebo stanovy fondu, ktoré sú k dispozícií v slovenskom jazyku a je možné sa s nimi oboznámiť na predajných miestach ČSOB alebo na www.csob.sk. Údaje o minulej výkonnosti nie sú spoľahlivým ukazovateľom budúcej výkonnosti. V prípade fondu obsahujúceho v portfóliu akciovú zložku, je možné očakávať výrazné kolísanie čistej hodnoty majetku fondu. Daňový režim závisí od individuálnej situácie klienta a v budúcnosti sa môže zmeniť.ČSOB podcasty nájdete aj na