Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší a bezpečnejsí prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

PODCAST Na drobné: Investovanie na pár klikov


 

PODCAST Na drobné: Investovanie na pár klikov

Dvakrát za mesiac rozmeníme každú tému Na drobné. S hosťami Katrin Lengyelovej detailne rozoberieme všetko podstatné z finančného sveta okolo vás.

 

Stále viac ľudí uvažuje o tom, že začne investovať. Zvykne ich však zastaviť pocit, že tomu vôbec nerozumejú, čo prirodzene vyvoláva strach. Okre toho ich odrádza množstvo času, ktoré by zdanlivo mali záležitostiam okolo investovania venovať. Dnes je však už doba iná a existuje množstvo technológií, vďaka ktorým sa dá investovať pohodlne. O svete investovania, ale najmä o tom, ako jednoduché je v dnešnej dobe investovať - a to doslova „na pár klikov“ - Katrin Lengyelová rozoberie na drobné s Andreou Klemovou, odborníčkou na finančné produkty a školiteľkou investičných expertov, ktorí sú vám k dispozícii v celej pobočkovej sieti ČSOB na Slovensku.

 
 


ČSOB podcasty nájdete aj na