Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Podnikajte online

Podporíme vás riešeniami pre rozbeh online biznisu a zabezpečenie príjmania platieb.

Rozšírte podnikanie na online biznis

Rozhodli sme sa podporiť vaše podnikanie, aby ste svoju firmu mohli zviditeľniť tam, kam v súčasnosti prichádza čoraz viac zákazníkov. Poskytneme vám preto riešenia, ktoré čo najlepšie pomôžu rozšíriť váš biznis do online priestorov.

Váš biznis spájame s najlepšími

Vďaka spolupráci s odborníkmi zo vzdelávacej platformy Learn2code získa váš online biznis nový rozmer.

Prihláste svoju firmu cez registračný formulár a my vyžrebujeme 20 z vás, ktorým zabezpečíme užitočné online kurzy z oblasti digitálneho marketingu či tvorby e-shopu.

Tí najlepší online marketingoví experti pre vás v prvom rade pripravia osobnú diagnostiku a následne vám odporučia digitálne kurzy, ktoré vás v online biznise posunú vpred.

Pre nás je však dôležité každé jedno podnikanie. Váš biznis berieme osobne, preto vás podporíme, aj keď nebudete medzi 20 výhercami. V spolupráci s Learn2code vám poskytneme 25 % zľavu na absolvovanie online kurzov podľa vlastného výberu.

 

podnikateľov získa bezplatný prístup k online biznis kurzom na 12 mesiacov.

 

prístupy na pripojenie sa k online kurzom sú pripravené pre vami vybraných zamestnancov vašej firmy.

 

zľava na online biznis kurzy pre všetkých, ktorých sme nevybrali a splnili podmienky súťaže podľa štatútu.

Registračný formulár

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.


Partneri

Získajte zručnosti 21. storočia, ktoré Vás posunú v kariére alebo podnikaní na nový level. Viac informácií o digitálnych kurzoch nájdete na webovej stránke Learn2code.