Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Úver na kúpu nehnuteľnosti

HypoEXTRA, HypoEXTRA Plus
 • bez založenia nehnuteľnosti

 • až do výšky 35 000 €

 • pri dofinancovaní hypotéky od ČSOB splatnosť až 15 rokov

 • O produkte

Na dofinancovanie hypotéky od ČSOB alebo úveru založeného nehnuteľnosťou od ČSOB Stavebnej sporiteľne.

 • fixná úroková sadzba 4,59 % p.a. počas celej doby úveru
 • splatnosť celého úveru až 15 rokov
 • 100 % financovanie svojej kúpy v jednej finančnej inštitúcií
 • úver vybavíte aj na každej pobočke ČSOB
 • 100 % zľava z poplatku za spracovanie úveru
 • zmluvu stavebného sporenia uzatvoríte bez poplatku

Na dofinancovanie hypotéky od inej banky.

 • úroková sadzba od 5,59 % p.a. fixovaná na 3 roky počas medziúveru
 • splatnosť celého úveru až do 15 rokov
 • úroková sadzba 5 % p.a. fixovaná na celé obdobie stavebného úveru
 • zmluvu stavebného sporenia uzatvoríte bez poplatku

Reprezentatívny príklad úveru na dofinancovanie hypotéky od ČSOB

Úver na dofinancovanie hypotéky ČSOB je vo výške 35 000 €, bez predchádzajúceho sporenia, bez poistenia úveru a bez nároku na štátnu prémiu. Celková doba splatnosti úveru je 179 mesiacov s 179 splátkami. Počas prvých 85 mesiacov (fáza medziúveru) je mesačná splátka 287,55 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 4,59 % p. a. fixovanej na celé obdobie. Nasledujúcich 94 mesiacov (fáza stavebného úveru) je mesačná splátka v rovnakej výške 287,55 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 4,59 % p. a., ktorá je fixná počas celej fázy stavebného úveru. Sporiteľ zaplatí celkovo 50 976,05 €. RPMN vo fáze medziúveru je 4,8 % a RPMN vo fáze stavebného úveru je 4,62 %. Do celkovej sumy, ktorú klient zaplatí, je započítaná výška úveru, celkové úrokové náklady a poplatky, ktoré zahŕňajú poplatok za správu účtu zmluvy stavebného sporenia 128 €, zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia poštou vo výške 28 €, poplatky za výpis z účtu medziúveru vo výške 17,50 € (výpis z účtu medziúverový) a poplatky za výpis z účtu stavebného úveru 20 € (výpis z účtu stavebného úveru), čo predstavuje spolu 193,50 €. Poplatok za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení a poplatok za spracovanie a schválenie úveru sa neúčtuje.

Klient má možnosť požiadať o zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia aj elektronicky, v takom prípade sa poplatok za zasielanie výpisu neúčtuje. Výpočet je len informatívny.


Reprezentatívny príklad úveru na dofinancovanie hypotéky od inej banky

Úver na dofinancovanie hypotéky od inej banky ako ČSOB je vo výške 35 000 €, bez predchádzajúceho sporenia, bez poistenia úveru a bez nároku na štátnu prémiu. Celková doba splatnosti úveru je 15 rokov so 180 splátkami. Počas prvých 9 rokov (fáza medziúveru) je mesačná splátka 314,86 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 5,59 % p. a. fixovanej na 3 roky. Nasledujúcich 6 rokov (fáza stavebného úveru) je mesačná splátka v rovnakej výške 314,86 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 5 % p. a., ktorá je fixná počas celej fázy stavebného úveru. Sporiteľ zaplatí celkovo 56 422,12 €. RPMN vo fáze medziúveru je 6,01 % a RPMN vo fáze stavebného úveru je 5,02 %. Do celkovej sumy, ktorú klient zaplatí, je započítaná výška úveru, celkové úrokové náklady a poplatky, ktoré zahŕňajú poplatok za spracovanie a schválenie úveru 385 €, poplatok za správu účtu zmluvy stavebného sporenia 160 €, zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia poštou vo výške 35 €, poplatky za výpis z účtu medziúveru vo výške 22,50 € a poplatky za výpis z účtu stavebného úveru 17,50 €, čo predstavuje spolu 620 €. Poplatok za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení sa neúčtuje.

Klient má možnosť požiadať o zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia aj elektronicky, v takom prípade sa poplatok za zasielanie výpisu neúčtuje. Výpočet je len informatívny.


Ideálna ponuka pre vás osobne

V prípade, ak máte záujem o nezáväzný výpočet ideálnej ponuky financovania, nechajte nám na seba kontakt a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Osobné údaje spracúvané na základe tohto kontaktného formuláru spracúva prevádzkovateľ ČSOB Stavebná sporiteľňa, a.s. a sú spracúvané v rozsahu meno, priezvisko a kontaktné údaje len pre účely spätného kontaktovania po dobu 6 mesiacov. Informácie o spracúvaní osobných údajov a o právach dotknutých osôb je bližšie uvedená v Memorande ochrany osobných údajov na www.csob.sk.


Telefonická konzultácia

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme alebo kontaktujte Infolinku ČSOB Stavebnej sporiteľne.

Zavolajte nám