Stavebné úvery na rekonštrukciu a bývanie

Ukončenie predaja produktov ČSOB stavebnej sporiteľne

Vážení klienti, dovoľujeme si vás informovať, že ČSOB stavebná sporiteľňa, a.s (ďalej „ČSOB stavebná sporiteľňa“) nebude s účinnosťou od 1. júla 2022 ponúkať uzatváranie nových zmlúv o stavebnom sporení a nových zmlúv o medziúvere. Potreby klientov orientované na financovanie kúpy a rekonštrukcie bývania bude ČSOB Finančná skupina pokrývať svojimi štandardnými bankovými produktami prostredníctvom Československej obchodnej banky, a.s.

Existujúcich klientov ČSOB stavebnej sporiteľne sa táto zmena nijako nedotkne a na nastavení ich produktov sa nič nemení.

Obchodné rozhodnutie súvisí s výraznými zmenami na trhu stavebného sporenia, a to najmä z pohľadu jeho štátnej podpory, ako aj možnosti využitia takto našetrených finančných prostriedkov, v dôsledku ktorých sa ako najlepšie riešenie ukázalo poskytovanie produktov určených na zhodnocovanie finančných prostriedkov klientov, resp. zabezpečovania bývania, výlučne prostredníctvom bankových produktov.

V tejto súvislosti si dovoľujeme ubezpečiť všetkých existujúcich klientov ČSOB stavebnej sporiteľne, že na už uzatvorené produkty, vrátane ich parametrov a podmienok, táto zmena nemá žiadny vplyv a nie je nutné z ich strany realizovať žiadne ďalšie kroky.

Všetky služby poskytované Vám ako existujúcim klientom ČSOB Stavebnej sporiteľne spojené so správou už uzatvorených produktov budú aj naďalej realizované na pobočkách ČSOB stavebnej sporiteľne.

Často kladené otázky


Telefonická konzultácia

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme alebo kontaktujte Infolinku ČSOB Stavebnej sporiteľne.

Zavolajte nám