Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.
Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

EN

Novinky

Novinky

Zmodernizovali sme pobočku v Poprade   |   25.5.2016

Už od pondelka 30. mája vás privítame v moderných priestoroch pobočky v Poprade na ulici 1. mája 23.

Refinancovať v ČSOB je dvojnásobná výhra   |   3.5.2016

Ak splácate viacero úverov, či už spotrebné úvery, kreditné karty, povolené prečerpanie alebo splátkový predaj, tieto úvery si môžete spojiť a preniesť do ČSOB.

Prvá hypotéka schválená online   |   2.5.2016

Ako prvá a jediná banka na Slovensku ponúkame klientom inovatívny spôsob požiadania a následného schválenia hypotéky online bez návštevy pobočky.

Zabezpečte deťom ich vlastný hrad   |   15.4.2016

So stavebným sporením získavajú klienti výhodný a bezpečný spôsob zhodnocovania peňazí. Práve pravidelným sporením je možné nasporiť deťom do budúcnosti sumu peňazí, ktorá im pomôže postaviť sa na vlastné nohy. Využite našu ponuku a uzatvorte zmluvu stavebného sporenia pre vaše dieťa bez poplatku.

Šikovný skokan do výnosu   |   4.4.2016

Ako váš spoľahlivý partner v oblasti investícií vám prinášame príležitosť na zhodnotenie vašich voľných prostriedkov prostredníctvom nového štruktúrovaného fondu Optimum Fund CSOB Airbag Jumper EUR 7.

Životné poistenie, ako ho poznáte, je mŕtve   |   21.3.2016

Životné poistenie patrí medzi najdôležitejšie zmluvy vášho života. Práve táto zmluva vám dokáže zabezpečiť v prípade potreby finančnú istotu nielen na udržanie vašej životnej úrovne, ale častokrát aj ľudskej dôstojnosti. Preto si zaslúži pozornosť, a to nielen pri jej podpise. Pravidelná aktualizácia je tiež veľmi dôležitá. Zamyslite sa, či je tomu skutočne tak aj vo vašom prípade a či poistenie zohľadňuje vaše osobné potreby.

Rekonštrukcia pobočky v Poprade   |   7.3.2016

Pobočka na ulici 1. Mája 23 v Poprade bude od 2.4. do 28.5.2016 kvôli plánovanej rekonštrukcii zatvorená.

Ostražitosť pri komunikácii na sociálnych sieťach   |   13.11.2015

Pri akejkoľvek komunikácii na sociálnych sieťach je potrebné dbať na bezpečnosť a preverovať si citlivé záležitosti týkajúce sa napríklad aj vašich financií.

Znížte si úrok spojením úverov   |   13.10.2015

Ak splácate viacero úverov, či už spotrebné úvery, kreditné karty, povolené prečerpanie alebo splátkový predaj, tieto úvery si môžete spojiť a preniesť do ČSOB. Splácať tak budete iba jeden výhodnejší úver.


Tlačové správy

Prečítajte si ďalšie zaujímavé informácie o ČSOB Finančnej skupine.

Zobraziť tlačové správy

Podielové fondy

Získajte najnovšie informácie o podielových fondoch.

Zobraziť podielové fondy