Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.
Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

#csrfToken()
EN
Odstávka elektronických služieb   |   19.10.2017

Vážení klienti,

v sobotu 21. októbra 2017 v čase od 00.10 h do 18.00 h dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej odstávky k celkovému obmedzeniu služieb Elektronického bankovníctva, služby Zabezpečená internetová platba 3-D Secure protokolom a vybraných platobných operácií realizovaných v pobočkách ČSOB. Webová stránka www.csob.sk nebude dostupná 21. októbra 2017 v čase od 00.10 do 10.30 h.

Zmena otváracích hodín - Namestie SNP 41, Zvolen   |   18.10.2017

Dovoľujeme si Vás informovať, že v pobočke na Námestí SNP 41 vo Zvolene budú od 2. 11. 2017 zmenené otváracie hodiny.

Aktualizujeme dokumenty pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere   |   17.10.2017

Ku dňu 1.11.2017 vstúpia do platnosti aktualizované dokumenty:

  • Obchodné podmienky pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere (nahrádzajú Obchodné podmienky pre finančné nástroje)
  • Sadzobník pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere (nahrádza Sadzobník pre finančné nástroje)
ČSOB Platobné tlačidlo – povinná zmena certifikátov   |   12.10.2017

Vážený obchodný partner,


dňa 26.10.2017 skončí platnosť verejného certifikátu pre službu ČSOB Platobné tlačidlo, ktorý zabezpečuje šifrovanie a podpisovanie komunikácie medzi ČSOB a VOD (Virtuálny obchodný dom / eShop).

Nie je investícia ako investícia   |   12.10.2017

Vo všeobecnosti platí, že väčšinu úspor by sme mali držať v tej mene, v ktorej peniaze plánujeme v budúcnosti použiť. Pri väčšom portfóliu však môže držanie časti prostriedkov v iných menách prispieť k zníženiu celkového rizika a k zvýšeniu potenciálu výnosu. Častou voľbou spomedzi cudzích mien je americký dolár. Nie je len domácou menou najväčšej ekonomiky sveta, ale aj menou, v ktorej mnohé krajiny držia svoje devízové rezervy a menou, v ktorej sa celosvetovo uskutočňuje väčšina finančných transakcií. V októbri a novembri Vám prinášame jedinečnú možnosť vyššieho zhodnotenia finančných prostriedkov v amerických dolároch (USD) prostredníctvom kombinovanej ponuky.

Vaša dolárová príležitosť   |   12.10.2017

Strach zo straty vložených prostriedkov často spôsobuje investorom vrásky na čele. Ochrana vloženej investície môže investorom priniesť želaný pokoj. Akcie z dlhodobého hľadiska ponúkajú lepšie možnosti výnosu než dlhopisy či peňažný trh. Naša novinka, fond Perspective World Selection 100 Absolute Performance USD 2, toto všetko zohľadňuje.

Nákupy s Evitou   |   9.10.2017

Užite si skvelý nákupný týždeň spolu s Evitou a vašou kartou. Od 9. 10 do 15. 10. nakúpite výhodnejšie vo viac ako 500 predajniach a e-shopoch za skvelé ceny. Pri platbe vašou kartou Mastercard alebo Maestro získate vo vybraných predajniach vyššie zľavy.

Zmena otváracích hodín - Ivánska cesta 16, Bratislava   |   28.9.2017

Dovoľujeme si Vás informovať, že v pobočke na Ivánskej ceste 16 v Bratislave budú od 1. 10. 2017 zmenené otváracie hodiny.

Zmena otváracích hodín - Kazanská 56, Bratislava   |   26.9.2017

Dovoľujeme si Vás informovať, že od 25.9.2017 budú otváracie hodiny v pobočke na Kazanskej 56 v Bratislave upravené.

Vaša šanca na výnos aj pri kratšom investičnom horizonte   |   4.9.2017

Dnes máte voľné finančné prostriedky, hoci aj malú sumu, ktoré nebudete najbližšie roky potrebovať. Chcete, aby ich hodnota vzrástla. Už viete, že akcie predstavujú vysoký potenciál zhodnotenia. Veríte tiež, že cena akcií v najbližších rokoch stúpne. Ste ochotný podstúpiť určité riziko spojené s investovaním, avšak nie príliš veľké a preto by ste privítali aspoň čiastočnú ochranu svojej investície.

Ak ste sa v týchto slovách našli, potom rozhodne nepremeškajte príležitosť zoznámiť sa s našou novinkou na palete investičných riešení – fondom Horizon CSOB Kratkodobych Prilezitosti 2.

Výsledky žrebovania súťaže   |   14.8.2017

Výsledky žrebovania prvého kola súťaže "Váš ideálny letný doplnok" zo dňa 14.8.2017 o poukážky na nákup v hodnote 50 EUR.

Účet si v ČSOB môžete zriadiť už aj online   |   26.7.2017

Zriaďte si účet online, vybrať si môžete z ponuky našich účtov Pohoda, kde máte prvých 6 mesiacov vedenie bez poplatku, z prémiového účtu Extra Pohoda a študentského FUN účtu.

Zmena adresy sídla ČSOB   |   15.7.2017

Od 1. 8. 2017 Československá obchodná banka, a. s., ČSOB Poisťovňa, a.s., ČSOB stavebná sporiteľňa, a.s., ČSOB Nadácia a KBC Asset Management NV, pobočka zahraničnej správcovskej spoločnosti menia svoje sídlo.

Účet s poistením   |   4.7.2017
ČSOB Banka a ČSOB Poisťovňa opäť spájajú svoje sily. V dovolenkovom období prinášame kombináciu toho najužitočnejšieho: Účtu a cestovného poistenia.
Komunikujte s poisťovňou digitálne   |   3.7.2017

ČSOB Poisťovňa vám prináša nový, komfortný spôsob hlásenia poistných udalostí.

Začnime písať vašu inveSTORY s fondmi EXPERTEASE   |   1.6.2017

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí si uvedomujú, že o svoje peniaze sa treba starať a máte záujem o ich lepšie zhodnotenie, ale chýba vám čas či hlbší záujem o oblasť investovania a najradšej by ste boli, keby to niekto urobil za vás, máme pre vás riešenie. Zoznámte sa s fondmi EXPERTEASE*, a zistíte, že investovanie môže byť jednoduché.

Vedomosti sú najlepšia ochrana   |   24.5.2017

Bezpečnostné hrozby v digitálnom prostredí sú čoraz častejšie a rafinovanejšie. A čoraz sofistikovanejšími sú aj samotní kyber zločinci, ktorí sa od užívateľov internetu okrem dôverných informácií snažia vylákať aj peniaze. Ako sa dá voči týmto nástrahám brániť? Vlastnými vedomosťami. Práve na ich rozvoji a testovaní je založený náš nový projekt Digitálna inteligencia.


Tlačové správy

Prečítajte si ďalšie zaujímavé informácie o ČSOB Finančnej skupine.

Zobraziť tlačové správy

Podielové fondy

Získajte najnovšie informácie o podielových fondoch.

Zobraziť podielové fondy