Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.
Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

#csrfToken()
EN

Novinky

Novinky

Vydajte sa na festival Berlinale s MasterCard   |   18.1.2017

Červený koberec, žiara reflektorov, známi herci a záplava bleskov fotoaparátov. Ak sa chcete stať súčasťou neuveriteľnej atmosféry 67. ročníka filmového festivalu Berlinale, zaregistrujte si svoju debetnú alebo kreditnú kartu MasterCard do vernostného programu MasterCard Priceless Specials.

Buďte v novom roku vypočítaví   |   16.1.2017

Ak splácate viacero úverov, či už spotrebné úvery, kreditné karty, povolené prečerpanie alebo splátkový predaj, tieto úvery si môžete spojiť a preniesť do ČSOB.

Nákupy kreditnou kartou sú za odmenu   |   3.1.2017

Používajte svoju ČSOB kreditnú kartu MasterCard naplno.

Skočte si pre výnos s top spoločnosťami eurozóny   |   2.1.2017

Eurozóna je druhou najväčšou ekonomikou na svete. Je tiež najväčším exportérom, disponuje najväčšími oficiálnymi rezervami v zlate a výnimočné postavenie má aj v ďalších ukazovateľoch. Vývoj cien akcií top spoločností v eurozóne mapuje akciový index EURO STOXX 50®. Príležitosť dosiahnuť zaujímavý výnos aj pri minimálnom raste tohto indexu vám prináša nový fond Optimum Fund CSOB Airbag Jumper EUR 10. Svoje zhodnotené prostriedky môžete v prípade priaznivého vývoja dostať naspäť už po niečo vyše roku. Na druhej strane s každým ďalším rokom trvania investície môže byť váš výnos vyšší.

Zmena OH v pobočke Prievidza – Nábrežná, OC Korzo   |   12.12.2016

Od 1. 1. 2017 budú v pobočke Prievidza – Nábrežná 1913/5A (OC Korzo) zmenené otváracie hodiny.

Štvrtýkrát najúspešnejšia   |   1.12.2016

ČSOB Poisťovňa je už po 4-krát v rade najúspešnejšou poisťovňou na slovenskom trhu. Rozhodlo o tom odborné hodnotenie ekonomického týždenníka TREND, v ktorom sa oceňujú spoločnosti a podnikatelia za mimoriadne podnikateľské úspechy.

Zľava zo štartovného na ČSOB Bratislava Marathon   |   24.11.2016

ČSOB Finančná skupina ako generálny partner ČSOB Bratislava Marathonu 2017 ponúka všetkým svojim klientom možnosť využiť zľavu vo výške 30% zo štartovného poplatku. Zľavu si môžu uplatniť všetci klienti ČSOB Finančnej skupiny s prihlásením do 24. marca 2017.

Dočasná zmena otváracích hodín v pobočke Holíč   |   21.11.2016

V dňoch 21. - 25.11.2016 sú dočasne zmenené otváracie hodiny v pobočke Holíč od 11:30 do 12:00 bude mať pobočka zatvorené z dôvodu obednej prestávky.

Pustite vaše deti do sveta bez obáv   |   6.6.2016

Pre všetkých mladých cestovateľov sme pripravili svetovú ponuku. S cestovným poistením pre mladých môžete pustiť svoje deti do celého sveta na štúdiá, za dobrodružstvom alebo prácou bez obáv.

Radšej zabaľte poistenie ako dovolenku   |   1.6.2016

Na letných cestách po svete sme stále s vami. Cestovné poistenie si ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Stačí, ak si k poisteniu liečebných nákladov zvolíte také pripoistenia, ktoré vám najviac vyhovujú.


Tlačové správy

Prečítajte si ďalšie zaujímavé informácie o ČSOB Finančnej skupine.

Zobraziť tlačové správy

Podielové fondy

Získajte najnovšie informácie o podielových fondoch.

Zobraziť podielové fondy