Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Novinky

Investujte do zdravia   |  

V dnešnej dobe sme svedkami rastúcej priemernej dĺžky života a starnúcej populácie.

Nový SmartToken   |  

ČSOB prináša nový autorizačný a autentifikačný nástroj SmartToken.
SmartToken je vyššia verzia mobilnej aplikácie, ktorú budete používať pre prihlásenie do Moja ČSOB, autorizáciu platieb v Moja ČSOB, aktiváciu ČSOB SmartBanking.

Vyhrajte s kartou VISA od ČSOB   |  

Už za jednu platbu kartou VISA od ČSOB v minimálnej hodnote 5 eur ste automaticky zaradení do žrebovania o elektronický poukaz v hodnote 100 eur do internetového obchodu alza.sk.

Nové Sadzobníky poplatkov   |  

Vážený klient,

dovoľujeme si Vás informovať, že 1.9.2020 nadobúdajú účinnosť nové Sadzobníky poplatkov:

Plaťte s Apple Pay bezpečne a rýchlo   |  

ČSOB sprístupnila službu Apple Pay pre bezhotovostné platby. Platiť bezkontaktne bez nutnosti mať pri sebe platobnú kartu môžu klienti nielen mobilmi, ale aj hodinkami Apple Watch alebo iPadom. Služba Apple Pay je od dnešného dňa dostupná pre držiteľov platobných kariet Mastercard. Pre držiteľov platobných kariet VISA bude služba dostupná najneskôr na jeseň tohto roka.

Hrajte o investíciu do Investičného programu vo výške 1000 €   |  

Vďaka pravidelnému investovaniu do fondov si môžete splniť svoje ciele skôr. Už aj prvú investíciu v rámci pravidelného investovania zrealizujete vo vašom mobile, rýchlo a pohodlne.

Nové obchodné podmienky pre Elektronické bankovníctvo   |  

Dovoľujeme si Vás informovať, že dňom 1.9.2020 nadobúdajú platnosť a účinnosť Podmienky pre poskytovanie služieb ČSOB Elektronického bankovníctva a Osobitné dojednania pre uzatváranie zmlúv na diaľku.

Vybavte svoje servisné požiadavky aj telefonicky   |  

Svoje financie môžete efektívne spravovať aj bez návštevy pobočky.

Vaša dolárová príležitosť   |  

Hľadáte možnosti zhodnotenia voľných prostriedkov v USD.

Najlepší čas zdokonaliť svoje bývanie   |  

Využite tohtoročnú dovolenku inak a zrekonštruujte si bývanie bez obáv s ČSOB Stavebnou sporiteľňou.

Plánovaný výpadok - pobočka Lučenec   |  

Dovoľujeme si vám oznámiť, že dňa 16. 6. 2020 bude z dôvodu plánovaného výpadku elektrickej energie pobočka v Lučenci pre klientov zatvorená.

Odstávka elektronických služieb   |  

Vážení klienti,

v nedeľu, 14. júna 2020, v čase od 00.01 h do 06.00 h, dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej odstávky k celkovému obmedzeniu služieb ČSOB SmartBanking, Moja ČSOB a webovej stránky www.csob.sk.

Opätovne spúšťame predaj cestovného poistenia.   |  

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že cestovné poistenie nekryje prípadné škody, ak sa krajina, ktorú plánujete navštíviť, nachádza na zozname krajín, do ktorých Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky odporúča necestovať.

Podnikajte online. My Vás v tom podporíme.   |  

Uvedomujeme si, že súčasná situácia vytvára náročnejšie prostredie pre podnikanie. Aj vy však môžete zviditeľniť svoj biznis na mieste, kam dnes prichádza čoraz viac zákazníkov. Váš biznis berieme osobne, preto Vám poskytneme užitočné riešenia, ktoré Vám pomôžu s rozšírením biznisu do online priestorov.

Ukončenie podpory čipových kariet pre ČSOB BusinessBanking Lite   |  

K 2.7.2020 končí podpora čipových kariet s certifikátom. Nebude možné sa čipovou kartou prihlásiť ani autorizovať príkazy v aplikácii ČSOB BusinessBanking Lite.

Vrátenie poplatku za vedenie účtu   |  

V ČSOB sme si vedomí sťaženej situácie, ktorá priniesla boj s ochorením COVID-19. V našom odmeňovacom systéme poskytujeme 50% zľavu za aktívne využívanie účtu. Rozumieme však, že splnenie tejto podmienky mohlo byť v týchto mesiacoch zložitejšie ako inokedy.

Preklenovacie úvery ČSOB   |  

Existuje viacero schém, prostredníctvom ktorých podnikatelia môžu, resp. budú môcť žiadať o úvery nevyhnutné na úspešné preklenutie tejto fázy a negatívnych dôsledkov pandémie na ich biznis. ČSOB ako prvá banka na Slovensku spúšťa poskytovanie úverov z programov COSME Covid-19 a InnovFin Covid-19 s európskymi zárukami, vďaka dlhoročnej spolupráci s Európskym investičným fondom (EIF).

Odstávka elektronických služieb   |  

Vážení klienti,

dnes, 28. mája 2020 v čase od 22.00 h do 00.30 h 29. mája, dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej odstávky k celkovému obmedzeniu služieb ČSOB SmartBanking a Moja ČSOB.

Fungovanie pobočiek ČSOB od 23.5.2020   |  
V nadväznosti na ďalšiu fázu uvoľnenia opatrení zo strany Úradu verejného zdravotníctva SR si vás dovoľujeme informovať, že pobočky ČSOB sú od 23.5.2020 otvorené v štandardných otváracích hodinách už aj v obchodných centrách na celom Slovensku.
Klienti ČSOB môžu v aplikácii SmartBanking spravovať účty 4 rôznych bánk.   |  

Minulý rok sme zákazníkom sprístupnili službu MultiBanking, ktorá umožňuje získať prehľad o účtoch vedených v ďalších bankách na jednom mieste, priamo v prostredí mobilnej aplikácie ČSOB SmartBanking.

S nami vám zábava ani 33€ chýbať nebudú   |  

Dlhé letné večery, posedenia s priateľmi, plné kúpaliská a koncerty pod holým nebom... Takúto letnú atmosféru si však mladí pre súčasnú situáciu nemôžu užívať naplno.

Poznáme prvých výhercov súťaže ČSOB Poisťovne   |  

Z tých, ktorí sa v prvý týždeň zapojili do súťaže ČSOB Poisťovne „Prepočítaj si poistenie a vyhraj" o palivové karty v hodnote 50 € a poukážky na nákup kuchynských potrieb v hodnote 100 € sme už vyžrebovali prvých výhercov, ktorých budeme telefonicky kontaktovať. Zapojte sa aj vy. Stačí, ak si na https://www.csob.sk/poistenie prepočítate poistenie domácnosti alebo auta a zanecháte nám na seba telefonický kontakt. Opäť žrebujeme už 18. mája.

Fungovanie pobočiek ČSOB od 6.5.2020   |  

Nadväzujúc na postupné uvoľňovanie opatrení zo strany Úradu verejného zdravotníctva SR si vás dovoľujeme informovať, že kamenné pobočky ČSOB na celom Slovensku sú opäť otvorené v štandardných otváracích hodinách, a to počas pracovných dní. Výnimku tvoria len pobočky v nákupných centrách, ktoré sú až do odvolania otvorené v čase od 9.30 h do 17.00 h. V platnosti tiež zostáva, že počas víkendov sú všetky pobočky ČSOB zatvorené.

Zmena otváracích hodín - BA - Karadžičova a Krížna   |  

Od 1. 5. 2020 budú zmenené otváracie hodiny v pobočke Krížna 46 a Karadžičova 8 v Bratislave.

Fungovanie pobočiek ČSOB od 27.4.2020   |  
Vážení klienti,
v súvislosti s nevyhnutnou prevenciou a opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR vás žiadame, aby ste do priestorov ktorejkoľvek pobočky ČSOB vstupovali jednotlivo a chránili seba aj okolie použitím rúška, prípadne iných ochranných prostriedkov. Rovnako vás prosíme o dodržanie osobnej vzdialenosti min. 2 metre a rešpektovanie pokynov personálu pobočky z dôvodu nevyhnutnej regulácie počtu zákazníkov v priestore.
Otváracie hodiny pobočiek   |  

Vážení klienti,
dovoľujme si vás informovať, že s účinnosťou od pondelka 27. apríla 2020 sú kamenné pobočky ČSOB na celom Slovensku opäť otvorené v štandardných otváracích hodinách, a to počas pracovných dní. Výnimku tvoria len pobočky v nákupných centrách a kamenná pobočka na Nám. SNP 29 v Bratislave, ktoré sú až do odvolania otvorené v čase od 9.30 h do 17.00 h.

Nové obchodné podmienky pre Elektronické bankovníctvo   |  

Vážený klient,
dovoľujeme si Vás informovať, že dňom 20.6.2020 nadobúdajú platnosť a účinnosť Podmienky pre poskytovanie služieb ČSOB Elektronického bankovníctva, ktoré zmenia doteraz platné a účinné Obchodné podmienky pre Elektronické bankovníctvo.

Bezkontaktné platby až do sumy 50 €   |  

Platba kartou je v čase pretrvávajúcej pandémie koronavírusu nielen jednoduchším či rýchlejším, ale aj „hygienickejším“ spôsobom platenia za tovar či služby.

Reagujúc na súčasnú situáciu ČSOB pre vás preto upravila limit 1 bezkontaktnej transakcie cez platobný terminál z doterajších 20 € na 50 €.

Ak vlastníte platobnú kartu ČSOB, od 22. apríla 2020 tak môžete u obchodníkov bezkontaktne nakupovať tovar či služby spravidla bez potreby vkladania PIN kódu, a to až do sumy 50 €.

V prípade, že ste podnikateľ a máte od ČSOB platobný POS alebo mPOS terminál, môžete od uvedeného dátumu prijímať bezkontaktné platby do výšky 50 €.

Nové obchodné podmienky platné od 1.7.2020   |  

ČSOB týmto oznamuje, že dňom 1. 7. 2020 nadobúdajú platnosť a účinnosť Všeobecné obchodné podmienky ČSOB, ktoré zmenia doteraz platné a účinné VOP v bode 1.3.7...

Priceless Specials   |  
Mastercard mení podmienky programu Priceless Specials, s účinnosťou od 1.5.2020.
Využite prosím naše elektronické služby   |  

Vážení klienti,
v nadväznosti na aktuálne udalosti je nesmierne dôležité obmedziť návštevy verejných miest s veľkou koncentráciou ľudí. Preto vám ponúkame možnosť zriadiť si akékoľvek poistenie z našej ponuky online bez nutnosti návštevy pobočky.

Výhercovia súťaže - Najkrajší zvuk pre podnikateľa   |  

Vážený klient,
vyžrebovali sme výhercov 1.kola súťaže „Najkrajší zvuk pre podnikateľa“, ktorí získavajú predplatnú OMV kartu v hodnote 100 EUR:

Informácia k odkladu splátok hypoték   |  
Vážení klienti, v súvislosti s mimoriadnou situáciou ČSOB poskytuje fyzickým osobám aj podnikateľom možnosť požiadať o bezplatný odklad splátok spotrebných, hypotekárnych a investičných úverov za podmienky predloženia žiadosti s relevantným dokumentom (PN, OČR a iné). Dôrazne vám však odporúčame, aby ste svoju žiadosť o odklad splátok starostlivo zvážili. Schválený odklad je ako informácia o zmene splátkového kalendára zasielaná do úverového registra. Táto informácia má charakter negatívneho záznamu, čo môže vplývať na posudzovanie poskytnutia úveru v budúcnosti aj z dlhodobého hľadiska. Aktuálna situácia sa neustále vyvíja a je vhodné počkať na spoločné riešenie bankového sektora s vládnymi predstaviteľmi.
Skrátenie otváracích hodín   |  

Vážení klienti,

ČSOB v súvislosti s aktuálnou situáciou od 17. marca 2020 skracuje  otváracie hodiny pobočiek na 4 hodiny denne, s cieľom zabezpečiť potrebnú prevenciu, a zároveň dostupnosť služieb pre klientov.

Rady ako sa chrániť pred koronavírusom   |  

V súvislosti s prevenciou pred šírením koronavírusu klientom pri správe financií odporúčame, aby...

Odstávka elektronických služieb   |  

Vážení klienti,
dnes, 3. marca 2020, v čase od 22.00 h do 23.00 h, dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej odstávky k celkovému obmedzeniu služby Moja ČSOB. Odstávka je nevyhnutná pre ďalšie skvalitňovanie služby. Za prípadné komplikácie spôsobené touto odstávkou sa vopred ospravedlňujeme.

Odstávka elektronických služieb   |  

Vážení klienti,
v utorok, 25. februára 2020, v čase od 23.00 h do 02.30 h 26. februára, dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej odstávky k celkovému obmedzeniu služieb Elektronického bankovníctva a webovej stránky www.csob.sk.

Už iba Moja ČSOB   |  

Od januára 2020 môžete využívať už len nové internetové bankovníctvo Moja ČSOB.
Okrem najpoužívanejších funkcií zo starého ČSOB Internetbanking 24 v ňom v priebehu roka 2020 postupne nájdete aj...

Novoročné nákupy kreditnou kartou sú za odmenu   |  

V januári môžete získať za všetky platby kreditnou kartou MasterCard typu Standard alebo Gold za tovar a služby odmenu až do výšky 10 €. Viac informácií o získaní odmeny nájdete v podmienkach

Investujeme spolu s Vami   |  

Vďaka pravidelnému investovaniu do fondov si môžete splniť svoje ciele skôr. Odteraz ešte jednoduchšie – aplikácia ČSOB SmartBanking má novú funkcionalitu: Pravidelné investovanie do Fondov iba na 4 kroky. Navyše teraz investujeme spolu s Vami – získajte 15 € od ČSOB. Stačí, ak si zriadite nový Investičný program.

Aktualizujeme dokumenty k fondom   |  
Ku dňu 1.1.2020 vstúpi do platnosti aktualizovaný dokument Spoločný prevádzkový poriadok, v ktorom sú aktualizované informácie a spresnená terminológia v oblastiach:
Aktualizujeme dokumenty k fondom   |  

Ku dňu 1.1.2020 vstúpia do platnosti aktualizované Štatúty k Fondom ČSOB AM

Hypotéka schválená v predstihu   |  
Ak chcete svoje vlastné bývanie, ale ešte nemáte vybratú nehnuteľnosť, ČSOB vám prináša jedinečné riešenie pri financovaní vášho bývania. Úver na nešpecifikovanú nehnuteľnosť vám schválime, aj keď ešte nemáte vybraté konkrétne bývanie. Hneď ako vás niečo naozaj zaujme, máte istotu, že s nami bývate prví.
Oficiálny účet na pomoc Prešovu   |  

Tragická udalosť, ktorá sa odohrala na Mukačevskej ulici v Prešove, zmobilizovala celé Slovensko. Mesto pohotovo zriadilo v ČSOB oficiálny účet, na ktorý je možné prispieť ľubovoľnou sumou, ktorá bude použitá a prerozdelená na pomoc dotknutým osobám.

Dobročinnosť nie je len kolónka v tabuľke   |  
Filantropia by mala byť prirodzenou činnosťou každej úspešnej firmy, no nemalo by ísť iba o príležitostné rozdávanie šekov. Prečítajte si rozhovor s Branislavom Strakom, predsedom Správnej rady ČSOB nadácie, o tom, aký význam má dobročinnosť pre spoločnosť, ako ju robiť s naozajstným prínosom a čo mu táto činnosť dáva ako človeku.
Rozprávkový Disneyland® Paris s ČSOB - výhercovia   |  

Vyžrebovali sme výhercov 2. kola súťaže s kreditnou kartou Mastercard:

1. cena - víkendový pobyt v lyžiarskom stredisku Kitzbühel - Mário O. z pobočky Malacky
2. a 3. cena - víkendový pobyt pre 4 osoby v Jasnej v Nízkych Tatrách: Vladimír S. z pobočky Bratislava - Žižkova Daniela M. z pobočky Bratislava - Nám. SNP

Plánovaný výpadok - pobočka Nitra   |  

Dovoľujeme si vás informovať, že dňa 17. 12. 2019 bude z dôvodu plánovaného výpadku elektrickej energie pobočka na ulici Fraňa Mojtu 4 v Nitre zatvorená.

Navštíviť nás môžete v najbližších pobočkách v Nitre na Štefánikovej 59a alebo Coboriho 7. V pobočke v Nitre vás radi privítame v ktorýkoľvek iný deň.

Zažite s kreditnou kartou niečo na nezaplatenie   |  
Zapojte sa do súťaže s kreditnou kartou Mastercard® od ČSOB a zúčastnite sa odovzdávania prestížnych hudobných cien BRIT Awards v Londýne. Okrem hlavnej ceny môžete vyhrať víkendový pobyt pre 2 osoby v Londýne alebo VIP kartu na 6 mesiacov do siete kín Cinemax. Stačí, ak so svojou kreditnou kartou do 31.12.2019 zaplatíte nákupy v objeme minimálne 80 € a automaticky vás zaradíme do žrebovania. Ak kreditnú kartu Mastercard® nevlastníte, požiadajte si o ňu v klientskej zóne Moja ČSOB alebo v ktorejkoľvek pobočke ČSOB. Viac informácií nájdete TU (TU-prelink na štatút súťaže).
Prieskum spokojnosti klientov ČSOB_súťaž   |  

Vážení klienti, zapojte sa do súťaže, ktorá je súčasťou kampane Prieskum spokojnosti klientov ČSOB v segmente MicroSME. Je určená pre podnikateľov ( t.j. fyzické osoby - podnikateľov a právnické osoby) so sídlom v SR, ktorí sú alebo sa stali najneskôr do 30.11. 2019 klientami ČSOB a zároveň splnia podmienky stanovené Štatútom. Súťaž sa začína 5. 12. 2019 a končí 31. 12. 2019.

Odstávka elektronických služieb   |  
Vážení klienti, v nedeľu, 8. decembra 2019, v čase od 00.01 h do 03.00 h, dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej odstávky k celkovému obmedzeniu služieb ČSOB Internetbanking 24 a ČSOB BusinessBanking Lite. Odstávky sú nevyhnutné pre ďalšie skvalitňovanie služieb. Za prípadné komplikácie spôsobené touto odstávkou sa vopred ospravedlňujeme.
Stavebná prémia od ČSOB   |  

Získajte stavebnú prémiu 35 € od ČSOB po dobu 3 rokov k svojmu stavebnému sporeniu. Stačí, ak využívate účet v ČSOB, na ktorý vám stavebnú prémiu pripíšeme každý rok. Bez ohľadu na to, či vám štátna prémia za stavebné sporenie prináleží, alebo nie.

Aktualizujeme Sadzobník pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere   |  

Dňa 02.12.2019 nadobúda účinnosť Sadzobník pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere (Sadzobník), ktorý zmení doteraz platný a účinný Sadzobník.

Nové sadzobníky k 1.1.2020   |  

Vážený klient, dovoľujeme si Vás informovať, že 1.1.2020 nadobúdajú účinnosť nové Sadzobníky poplatkov.

Aktualizujeme dokumenty pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere   |  
Moja ČSOB nahrádza Internetbanking24   |  

Nasledujúce mesiace sa nesú v znamení zmeny. Od 8.1.2020 budete môcť využívať na správu svojich financií iba aplikáciu Moja ČSOB.

Zvýšenie bezpečnosti a ochrany spotrebiteľa v rámci PSD2   |  

Vážení klienti,

dovoľujeme si vás informovať, že od 14.9.2019 nadobúda platnosť Európska smernica o platobných službách (Payment Service Directive - PSD2). Okrem toho, že táto smernica umožňuje vstup nových nebankových poskytovateľov platobných služieb (tzv. tretích strán) na európsky trh finančných služieb, zvyšuje aj bezpečnosť a ochranu spotrebiteľa pri všetkých elektronických platbách.

Aktualizujeme dokumenty pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere   |  

Ku dňu 23.9.2019 vstúpia do platnosti aktualizované dokumenty:

  • Sadzobník pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere
  • Parametre pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere
Moja ČSOB má web stránku v novom šate   |  

Pozrite si vymódenú web stránku nášho internetbankingu a dozviete sa, čo všetko na vás v Moja ČSOB čaká.

Liečte si fraktúry, my sa postaráme o vaše faktúry   |  

S Poistením pravidelných výdavkov si v prípade PN dlhšej ako 29 dní zabezpečíte mimoriadny príjem.

Moja ČSOB opäť s významnou aktualizáciou   |  

Po víkendovej aktualizácii prichádza Moja ČSOB s množstvom nových funkcií. Vďaka nim vám ešte viac uľahčíme každodennú digitálnu správu financií.

Zmena Všeobecných poistných podmienok pre cestovné poistenie   |  

Dovoľujeme si Vás informovať, že dňom 1.6.2019 nadobúdajú platnosť a účinnosť a Všeobecné poistné podmienky k cestovnému poisteniu k platobným kartám (VPP-CPPK 2019) a Všeobecné poistné podmienky k cestovnému poisteniu (VPP-CP 2019), ktoré menia doteraz platné a účinné Všeobecné poistné podmienky VPP-CPPK 2018 a VPP-CP 2018.

Úvery pre zdravotníkov   |  

ČSOB predstavuje balík riešení pre zdravotnícky sektor, ktorý umožňuje financovať kúpu ambulancie, jej rekonštrukciu aj prevádzkové náklady.

Využite svoju výhodu   |  

Spojte si svoje úvery z iných bánk do jedného v ČSOB a získajte -3 % zo svojho úroku. Na jedinú návštevu pobočky a bez dokladovania prenesených úverov. Môžete si tak znížiť mesačnú splátku alebo zobrať peniaze navyše.

ČSOB MultiBanking   |  

ČSOB ako prvá banka na Slovensku predstavuje novú službu MultiBanking, ktorá ponúkne prehľad a informácie o účtoch iných bánk priamo v aplikácii ČSOB SmartBanking. MultiBanking zatiaľ umožňuje pridanie platobných účtov vedených v Tatra banke. Ďalšie banky pribudnú čoskoro.

Nová služba ČSOB API   |  

Pre záujemcov o moderné a bezpečné API riešenia prináša ČSOB, a. s. nový elektronický kanál ČSOB API, ktorý pokrýva všetky služby definované zákonom č. 492/2009 Z. z. o platobných službách.

Aktualizujeme dokumenty pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere   |  

Ku dňu 3. 12. 2018 vstúpia do platnosti aktualizované dokumenty: Obchodné podmienky pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere, Sadzobník pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere, Parametre pre Investičné poradenstvo a Cenné papiere.

Pripomenutie bezpečnostných zásad   |  

Bezpečnosť vašich finančných prostriedkov je pre nás na prvom mieste. Pre dosiahnutie čo najvyššieho zabezpečenia využívame najmodernejšie technológie, ktoré máme k dispozícii. K ochrane vašich financií môžete výraznou mierou prispieť aj vy. Dodržiavajte základné zásady bezpečnosti pri používaní elektronického bankovníctva a vaše úspory budú chránené.

Informácia k zúčtovaniu platieb NBS   |  

Vážení klienti,

v súvislosti s technickými problémami, ktoré nastali v pondelok 14. mája 2018 v medzibankovom platobnom systéme SIPS, vedenom Národnou bankou Slovenska (NBS), ČSOB prijala proaktívne kroky pre minimalizovanie dopadov výpadku zúčtovacieho centra NBS na vaše transakcie. V prípade otázok nás môžete kontaktovať nonstop prostredníctvom emailu na www.csob.sk alebo čísla 0850 111 777 zo Slovenskej republiky, resp. +421 2 5966 8844 v prípade, ak telefonujete zo zahraničia.


Tlačové správy

Prečítajte si ďalšie zaujímavé informácie o ČSOB Finančnej skupine.

Zobraziť tlačové správy

Podielové fondy

Získajte najnovšie informácie o podielových fondoch.

Zobraziť podielové fondy