Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.
Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

EN

Novinky

Novinky

Zabezpečte deťom ich vlastný hrad   |   15.4.2016

So stavebným sporením získavajú klienti výhodný a bezpečný spôsob zhodnocovania peňazí. Práve pravidelným sporením je možné nasporiť deťom do budúcnosti sumu peňazí, ktorá im pomôže postaviť sa na vlastné nohy. Využite našu ponuku a uzatvorte zmluvu stavebného sporenia pre vaše dieťa bez poplatku.

Zmena otváracích hodín pobočky v Banskej Bystrici   |   12.4.2016

Od 1.5.2016 budú v pobočke v Banskej Bystrici – Dolná 12 zmenené otváracie hodiny.

Ocenenie v súťaži "Hypotéka roka"   |   8.4.2016

Aj v tomto ročníku súťaže Fincentrum & TREND Hypotéka roka bol ocenený produkt ČSOB.

Šikovný skokan do výnosu   |   4.4.2016

Ako váš spoľahlivý partner v oblasti investícií vám prinášame príležitosť na zhodnotenie vašich voľných prostriedkov prostredníctvom nového štruktúrovaného fondu Optimum Fund CSOB Airbag Jumper EUR 7.

Dostaňte sa s Visa do srdca olympijských hier   |   31.3.2016

Súťažte v termíne od 28. 3. do 30. 4. 2016 o zájazd na olympijské hry a o mnoho ďalších cien. Plaťte kartou Visa za svoje nákupy v obchodoch, na internete a v zahraničí, registrujte svoje platby na webovej stránke Visa a zúčastnite sa na žrebovaní.

Životné poistenie, ako ho poznáte, je mŕtve   |   21.3.2016

Životné poistenie patrí medzi najdôležitejšie zmluvy vášho života. Práve táto zmluva vám dokáže zabezpečiť v prípade potreby finančnú istotu nielen na udržanie vašej životnej úrovne, ale častokrát aj ľudskej dôstojnosti. Preto si zaslúži pozornosť, a to nielen pri jej podpise. Pravidelná aktualizácia je tiež veľmi dôležitá. Zamyslite sa, či je tomu skutočne tak aj vo vašom prípade a či poistenie zohľadňuje vaše osobné potreby.

Rekonštrukcia pobočky v Poprade   |   7.3.2016

Pobočka na ulici 1. Mája 23 v Poprade bude od 2.4. do 28.5.2016 kvôli plánovanej rekonštrukcii zatvorená.

Investujte inovatívne s fondmi Flexible   |   1.3.2016

Schopnosť prispôsobiť sa situácii je dôležitá nielen v reálnom svete, ale aj na finančnom trhu. Rýchla pružná reakcia môže znamenať rozdiel medzi úspechom a neúspechom, v investíciách potom medzi ziskom a stratou. Z tejto myšlienky vychádza aj naša novinka v palete investičných riešení – zmiešané fondy Flexible.

Ostražitosť pri komunikácii na sociálnych sieťach   |   13.11.2015

Pri akejkoľvek komunikácii na sociálnych sieťach je potrebné dbať na bezpečnosť a preverovať si citlivé záležitosti týkajúce sa napríklad aj vašich financií.

Znížte si úrok spojením úverov   |   13.10.2015

Ak splácate viacero úverov, či už spotrebné úvery, kreditné karty, povolené prečerpanie alebo splátkový predaj, tieto úvery si môžete spojiť a preniesť do ČSOB. Splácať tak budete iba jeden výhodnejší úver.


Tlačové správy

Prečítajte si ďalšie zaujímavé informácie o ČSOB Finančnej skupine.

Zobraziť tlačové správy

Podielové fondy

Získajte najnovšie informácie o podielových fondoch.

Zobraziť podielové fondy