Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Ak sa rozhodnete pokračovať v prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Zatvoriť

Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Spájame sa | ČSOB

Spájame sa

Novým, 100-% akcionárom OTP Banky Slovensko sa stala belgická KBC Bank N.V., ktorá je súčasťou jednej z najväčších finančných skupín v Európe - KBC Group. OTP Banka Slovensko sa tak stáva členom finančnej skupiny ČSOB.

K spojeniu Československej obchodnej banky a OTP Banky Slovensko pod jednu značku ČSOB dôjde v priebehu tohto roka.

Spojenie oboch spoločností posilní naše postavenie na trhu, viac klientov bude mať možnosť využívať komplexné služby finančnej skupiny, digitálne služby a kvalitné investičné poradenstvo.

Spojením spoločností získavajú klienti širšiu sieť pobočiek a tretiu najväčšiu sieť bankomatov na Slovensku.

Sme presvedčení, že zo zázemia ešte silnejšej a väčšej spoločnosti pod značkou ČSOB budú profitovať všetci naši klienti. Zdieľanie skúseností a vzájomné inšpirovanie sa skúsenosťami nám umožní prinášať inovatívne možnosti a ešte kvalitnejšie služby.

Pre klientov finančnej skupiny ČSOB sa nič nemení. Pre klientov OTP Banky sme pripravili odpovede na niektoré otázky. Pre viac informácií o zlúčení spoločností nás môžete kontaktovať aj na emailovej adrese info@csob.sk.

 


Všetko, čo potrebujete vedieť

Klienti OTP

Čo sa mení

Využívané produkty a služby

Podnikatelia, malé firmy a SME klienti

Zlúčenie OTP Banky Slovensko a ČSOB