Vážený návštevník,

používate internetový prehliadač, ktorý z dôvodu bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri prehliadaní s Vaším starým prehliadačom, stránky nebudú fungovať správne.

Pre plnohodnotný zážitok použite, prosím, novší a bezpečnejsí prehliadač (napríklad Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge).

Spájame sa | ČSOB

Spájame sa

Novým, 100-% akcionárom OTP Banky Slovensko sa stala belgická KBC Bank N.V., ktorá je súčasťou jednej z najväčších finančných skupín v Európe - KBC Group. OTP Banka Slovensko sa tak stáva členom finančnej skupiny ČSOB.

Od 1. októbra 2021 sa OTP Banka definitívne zlúčila s ČSOB Bankou a svoje služby už ponúkajú pod touto spoločnou značkou v modrých farbách.

Spojením spoločností získavajú klienti možnosť využívať komplexné služby finančnej skupiny, digitálne služby a kvalitné investičné poradenstvo, širšiu sieť pobočiek a tretiu najväčšiu sieť bankomatov na Slovensku.

Sme presvedčení o tom, že zo zázemia ešte silnejšej a väčšej spoločnosti pod značkou ČSOB budú profitovať všetci naši klienti. Zdieľanie skúseností a vzájomné inšpirovanie sa skúsenosťami nám umožní prinášať inovatívne možnosti a ešte kvalitnejšie služby.

Nové výhody pre klientov OTP Banky Slovensko aj existujúcich klientov ČSOB

V súvislosti so zlúčením ČSOB pripravila balík výhod tak pre klientov bývalej OTP Banky Slovensko, ako aj ČSOB Banky. Zvýhodnenie môžu využiť počas októbra a novembra 2021. Prvou, ktorú budú môcť využiť od samého začiatku zlúčenia je 100-% zľava zo vstupného poplatku pri investovaní do slovenských spoločensky zodpovedných fér fondov, tak v prípade pravidelných ako aj jednorazových investícii*. Následne od 15.októbra rozšírime ponuku aj pre klientov, ktorí si zriadia kreditnú kartu, alebo požiadajú o spotrebný úver. Klienti, ktorí majú uzatvorený bežný účet a v danom období si zriadia novú kreditnú kartu, získajú na svoj bežný účet uvítací bonus vo výške 10 eur. Za transakcie touto kartou budú automaticky zaradení do žrebovania o poukážky na nákup v rôznych e-shopoch. Viac o podmienkach súťaže sa dozviete v štatúte v časti Kreditná karta.

Ak v danom období požiadate o spotrebný úver, máte možnosť získať bonus v podobe vrátenia jednej mesačnej splátky, na základe podmienok, ktoré nájdete na www.csob.sk v časti Spotrebný úver. Výhody môžete získať aj pri čerpaní hypotekárneho úveru. Po predložení platného energetického certifikátu EPC získate úver na nehnuteľnosť od ČSOB bez poplatku za spracovanie.

* S investíciou do fondu je spojené aj riziko. Tento materiál je reklamný materiál Československej obchodnej banky, a. s. Viac informácií v časti Fondy.

Pre klientov OTP Banky sme pripravili odpovede na niektoré otázky spojené so spájaním oboch bánk do jednej pod značku ČSOB. Tie zahŕňajú aj informácie o zmene znenia Všeobecných obchodných podmienok vedenia depozitných produktov a služieb v OTP Banke, ktoré nadobudnú účinnosť 30.9.2021. Tie sú nevyhnutné najmä pre čo najplynulejší prechod klientov využívajúcich služby OTP na služby ČSOB. Pre viac informácií o zlúčení spoločností nás môžete kontaktovať aj na emailovej adrese info@csob.sk.


Všetko, čo potrebujete vedieť

Klienti OTP

Čo sa mení

Využívané produkty a služby

Podnikatelia, malé firmy a SME klienti

Zlúčenie OTP Banky Slovensko a ČSOB