Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Úver na rekonštrukciu

Úver na rekonštrukciu

REKO úver
 • 100% zľava z poplatku za spracovanie úveru

 • bez založenia nehnuteľnosti

 • až do výšky 35 000 €

od 4,20 % p.a.Kalkulačka
 • O produkte
 • Rekonštrukcia

Na rekonštrukciu, modernizáciu nehnuteľnosti alebo refinancovanie.

S úverom na rekonštrukciu získate výhody

 • úroková sadzba od 4,20 % p. a. fixovaná na 3 roky počas medziúveru,
 • úroková sadzba 5 % p.a. fixovaná na celé obdobie stavebného úveru,
 • doba splatnosti celého úveru až do 15 rokov, vďaka ktorej si znížite splátky podľa svojich možností,
 • úver vybavíte aj na každej pobočke ČSOB,
 • na dokladovanie využitia financií z úveru máte až 12 mesiacov,
 • zmluvu stavebného sporenia uzatvoríte bez poplatku,
 • možnosť refinancovať úvery zo stavebných sporiteľní alebo spotrebné úvery, ktoré boli využité na rekonštrukciu alebo modernizáciu bývania,
 • pre prípad neočakávaných životných situácií si môžete úver poistiť.

Reprezentatívny príklad úveru bez založenia nehnuteľnosti

Úver na rekonštrukciu je vo výške 35 000 €, bez predchádzajúceho sporenia, bez poistenia úveru a bez nároku na štátnu prémiu. Celková doba splatnosti úveru je 15 rokov so 180 splátkami. Počas prvých 9 rokov (fáza medziúveru) je mesačná splátka 288,42 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 4,2 % p. a. fixovanej na 3 roky s uzatvorím bežného účtu v ČSOB a poistenia DOMOS od ČSOB Poisťovne. Nasledujúcich 6 rokov (fáza stavebného úveru) je mesačná splátka v rovnakej výške 288,42 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 5 % p. a., ktorá je fixná počas celej fázy stavebného úveru. Sporiteľ zaplatí celkovo 51 368,74 €. RPMN vo fáze medziúveru je 4,38 % a RPMN vo fáze stavebného úveru je 5,02 %. Do celkovej sumy, ktorú klient zaplatí, je započítaná výška úveru, celkové úrokové náklady a poplatky, ktoré zahŕňajú poplatok za správu účtu zmluvy stavebného sporenia 160 €, zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia poštou vo výške 35 €, poplatky za výpis z účtu medziúveru vo výške 22,50 € a poplatky za výpis z účtu stavebného úveru 17,50 €, čo predstavuje spolu 235 €. Poplatok za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení a poplatok za spracovanie a schválenie úveru sa neúčtuje.

Klient má možnosť požiadať o zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia aj elektronicky, v takom prípade sa poplatok za zasielanie výpisu neúčtuje. Výpočet je len informatívny.

Túžite po krajšom bývaní alebo potrebujete rekonštruovať svoje doterajšie?

ČSOB Stavebná sporiteľňa Vám s tým pomôže. Sme odborníkom, ktorý poskytuje klientom účelové úvery určené predovšetkým na rekonštrukciu a modernizáciu bytu či rodinného domu už takmer 20 rokov. Na rekonštrukciu bez založenia nehnuteľnosti vám požičiame až 35 000 Eur s výhodnou ročnou úrokovou sadzbou už od 4,2% fixovanou na 3 roky. Doba splatnosti až na 15 rokov zaručí nižšiu mesačnú splátku, ktorá príliš nezaťaží váš rodinný rozpočet.

Nebojte sa účelového úveru, ktorý je potrebné dokladovať, bojte sa rekonštruovať bez dokladov. Vedeli ste, že rekonštrukčný úver od nás môžete použiť okrem bežných rekonštrukčných účelov ako sú stavebné, vodoinštalačné, elektroinštalačné a plynoinštalačné práce spolu s materiálom, aj napríklad na kúpu okien, dverí, sanity, vstavaných skríň a podláh?

Príďte na ktorékoľvek poradenské miesto ČSOB Stavebnej sporiteľne alebo navštívte jednu z pobočiek ČSOB a nájdeme pre Vás ideálne riešenie ako naplniť svoju predstavu o pohodlnejšom a krajšom bývaní. Zoznam našich poradenských miest nájdete v sekcii pobočky a bankomaty.


Telefonická konzultácia

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme alebo kontaktujte Infolinku ČSOB Banky.

Zavolajte nám