Z bezpečnostných dôvodov budete čoskoro automaticky odhlásený.

Do odhlásenia zostáva minút a sekúnd.

Vážený návštevník,

používate starý internetový prehliadač, ktorý z dôvodu Vašej bezpečnosti a používateľského komfortu už nepodporujeme. Pri pokračovaní na webové stránky ČSOB s Vašim starým prehliadačom stránky nemusia fungovať správne. Pre plnohodnotný zážitok si svoj prehliadač aktualizujte.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky 0850 111 777 (z územia SR) a +421 2 5966 8844 (zo zahraničia), alebo e-mailom na helpdeskeb@csob.sk.

Zatvoriť
#csrfToken()
EN

Úver na rekonštrukciu

Úver na rekonštrukciu

REKO úver
 • 100% zľava z poplatku za spracovanie úveru

 • bez založenia nehnuteľnosti

 • až do výšky 35 000 €

od 4,20 % p.a.Kalkulačka
 • O produkte

Na rekonštrukciu, modernizáciu nehnuteľnosti alebo refinancovanie.

S úverom na rekonštrukciu získate výhody

 • úroková sadzba od 4,20 % p. a. fixovaná na 3 roky počas medziúveru,
 • úroková sadzba 5 % p.a. fixovaná na celé obdobie stavebného úveru,
 • doba splatnosti celého úveru až do 15 rokov, vďaka ktorej si znížite splátky podľa svojich možností,
 • úver vybavíte aj na každej pobočke ČSOB,
 • na dokladovanie využitia financií z úveru máte až 12 mesiacov,
 • zmluvu stavebného sporenia uzatvoríte bez poplatku,
 • možnosť refinancovať úvery zo stavebných sporiteľní alebo spotrebné úvery, ktoré boli využité na rekonštrukciu alebo modernizáciu bývania,
 • pre prípad neočakávaných životných situácií si môžete úver poistiť.

Reprezentatívny príklad úveru bez založenia nehnuteľnosti

Úver na rekonštrukciu je vo výške 35 000 €, bez predchádzajúceho sporenia, bez poistenia úveru a bez nároku na štátnu prémiu. Celková doba splatnosti úveru je 15 rokov so 180 splátkami. Počas prvých 9 rokov (fáza medziúveru) je mesačná splátka 288,42 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 4,2 % p. a. fixovanej na 3 roky s uzatvorím bežného účtu v ČSOB a poistenia DOMOS od ČSOB Poisťovne. Nasledujúcich 6 rokov (fáza stavebného úveru) je mesačná splátka v rovnakej výške 288,42 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 5 % p. a., ktorá je fixná počas celej fázy stavebného úveru. Sporiteľ zaplatí celkovo 51 368,74 €. RPMN vo fáze medziúveru je 4,38 % a RPMN vo fáze stavebného úveru je 5,02 %. Do celkovej sumy, ktorú klient zaplatí, je započítaná výška úveru, celkové úrokové náklady a poplatky, ktoré zahŕňajú poplatok za správu účtu zmluvy stavebného sporenia 160 €, zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia poštou vo výške 35 €, poplatky za výpis z účtu medziúveru vo výške 22,50 € a poplatky za výpis z účtu stavebného úveru 17,50 €, čo predstavuje spolu 235 €. Poplatok za uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení a poplatok za spracovanie a schválenie úveru sa neúčtuje.

Klient má možnosť požiadať o zasielanie výpisu z účtu stavebného sporenia aj elektronicky, v takom prípade sa poplatok za zasielanie výpisu neúčtuje. Výpočet je len informatívny.


Telefonická konzultácia

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme alebo kontaktujte Infolinku ČSOB Banky.

Zavolajte nám