Tipy ako ušetriť na poplatkoch

Využívaním produktov ČSOB môžete mať svoj účet bez poplatku. Neplaťte zbytočne. Poradíme vám ako výhodne spravovať svoje financie.

Výhodný Balík služieb

V balíku služieb máte bez poplatku a bez obmedzenia počtu vybrané transakcie, vydanie platobnej karty a internetbanking.

Chcem výhodný balík služieb

Máte už účet ČSOB Pohoda alebo Extra Pohoda? Môžete ich mať bez poplatku

Za účet môžete platiť menej alebo ho mať dokonca úplne bez poplatku. Balíky služieb ČSOB Pohoda a Extra Pohoda môžete využívať úplne bez poplatku - stačí splniť jednoduché podmienky, ktoré si pozriete kliknutím na tlačidlo podľa Vášho účtu.

ČSOB Pohoda ČSOB Extra Pohoda

Ak vám vyhovuje riešiť vaše financie online bez návštevy pobočky, vyskúšajte ČSOB Smart účet - je bez poplatkov za vedenie a bez podmienok, naveky.

ČSOB Smart účet

 
 

Zriaďte si teraz nový účet ČSOB Pohoda alebo ČSOB Extra pohoda spolu s novým Investičným programom, zrealizujte aspoň jednu platbu z účtu v min. výške 15 EUR a získate vedenie Vášho účtu na 12 mesiacov bez poplatku v prípade účtu ČSOB Pohoda alebo s 50% zľavou za vedenie Vášho účtu ČSOB Extra Pohoda na 12 mesiacov. Akcia trvá len do 30.06.2023.

Výhodný účet pre študentov

Vďaka Študentskému FUN účtu bude vaše spravovanie financií zábavou a môžete si ho zriadiť online kdekoľvek a kedykoľvek.

ČSOB Študentský účet FUN

Vyberajte peniaze iba z bankomatov skupiny KBC

Pre výber hotovosti používajte bankomaty ČSOB a skupiny KBC. Výbery z bankomatov iných bánk vás ročne môžu stáť nemalé peniaze. V Balíku služieb ČSOB máte výbery z bankomatov rozšírenej siete ČSOB bez poplatkov.

Zoznam bankomatov ČSOB a KBC

Neplaťte poplatky za vklady hotovosti v pobočke

Pri vkladoch hotovosti môžete ušetriť na poplatkoch aj vďaka moderným ČSOB bankomatom s funkciou vkladu hotovosti, teda vkladomatom. Už nemusíte čakať na pobočke.

 

 • vklad aj výber hotovosti,
 • na vybraných miestach dostupnosť 24 hodín denne,
 • vklad na účet pre držiteľov vkladových kariet vydaných k účtu,
 • pripísanie financií na účet ihneď,
 • vklad mincí aj bankoviek súčasne,
 • rýchlo a bez čakania,
 • hotovosť nie je nutné triediť,
 • bez poplatku.

 

Internetbanking a mobilné bankovníctvo

Spravujte svoje financie bez poplatkov vďaka mobilnej aplikácii ČSOB SmartBanking, alebo pomocou moderného internetbankingu Moja ČSOB. Stačí vám iba prístup na internet. Namiesto zasielania poštou si aktivujte zasielanie elektronických výpisov na e-mail a šetríte nielen financie, ale aj prírodu.

ČSOB SmartBanking

Šetrite na správnom mieste

Zľava za nové poistenie

Ak potrebujete poistiť svoje auto alebo bývanie, vyberajte správne. Máme pre vás špeciálnu zľavu vo výške 10 % pri objednaní novej poistnej zmluvy online.

Nákupy s kreditnou kartou máte poistené automaticky

V ČSOB získate jedinečné benefity ako predĺžená záruka a ochrana nákupu. Neplatíte žiadny poplatok. Benefit sa vzťahuje na nákupy kreditnou kartou Standard alebo Gold.

ČSOB Viac o poistení
7 tipov, ako na účte ušetríte
 • Zriaďte si internetbanking a všetky možné platobné operácie robte cez internetbanking.
 • Pri výberoch hotovosti uprednostnite výber z bankomatu pred výberom v pobočke.
 • Uprednostnite výber z bankomatu vlastnej banky.
 • Pýtajte sa na zvýhodnené produkty.
 • Ak využívate prečerpanie na bežnom účte, zistite si, za akých podmienok ho banka poskytuje a pri porovnaní nezabudnite zohľadniť aj tieto náklady.
 • Ak máte v rodine viac bežných účtov, zvážte, či sú všetky potrebné – nestačí mať jeden účet a k nemu si napríklad vyžiadať dve platobné karty?
 • Ak máte na bežnom účte viac peňazí, využite možnosti výhodného úročenia na sporiacich produktoch.

Navštívte nás, alebo zavolajte
a radi Vám poradíme

Zavolajte  0850 111 303

Napíšte  infolinka@csob.sk