Myslite na ich rozlet

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie – a to nielen teraz, ale aj v budúcnosti, keď bude jeho syn či dcéra postupne vstávať na vlastné nohy.

Rozprávate sa už s Vašimi ratolesťami o téme financií? Alebo je táto téma vo Vašej rodine tabu? Vypočujte si ČSOB podcast Ako s deťmi hovoriť o peniazoch a inšpirujte sa, ako naučiť Vaše deti správne spravovať svoje financie, s ktorými sa už prvý krát stretli pri ich detských hrách na obchod alebo v škôlke.

Dozviete sa, kedy začať dieťa zoznamovať s témou peniaze, kedy začať s vreckovým, ako naučiť dieťa odkladať si na vysnívanú vec a zároveň kedy a ako investovať pre Vaše deti, aby mali jednoduchší štart do života. A keď už máte tému peňazí s dieťaťom objasnenú, môžete si urobiť výlet do banky. Pocit dôležitosti u dieťaťa, keď dostane svoju jedinečnú platobnú kartu, ktorú videlo len u dospelých, je na nezaplatenie!

 
 
 

ČSOB produkty pre vaše deti


 

Detský účet Sloník

Nadobúdanie finančnej gramotnosti je dôležité pri starších školákoch, ale význam má aj pri menších deťoch. Aj oni vedia, že za nákup cukríkov, hračiek, kníh je potrebné zaplatiť. Pomôžte Vašej ratolesti urobiť prvý krok k finančnej gramotnosti vďaka Detskému účtu Sloník.

Viac informácií

Detské rizikové poistenie Vital

Myslite aj na finančnú pomoc v prípade nečakaných situácií, ktoré neobchádzajú ani najmenších. Najčastejšie sú to úrazy detí či už pri hre alebo v škole/škôlke. Zabezpečte tak svoje deti komplexným životným poistením Vital.

Viac informácií

Investovanie pre deti

Jednou z najvýhodnejších ciest k lepšiemu zhodnoteniu finančných prostriedkov pre deti je pravidelné investovanie. Najlepším spojencom je v tomto prípade čas. Preto je vhodné začať čo najskôr.

Viac informácií

Sporiaci účet Sloník

Zaistite vášmu dieťaťu budúcnosť už teraz prostredníctvom zaujímavej formy sporenia a stanovte si dlhodobý cieľ. Sporiť pre dieťa môže ktokoľvek z rodiny pomocou trvalého príkazu a stav úspor máte možnosť sledovať jednoducho cez ČSOB SmartBanking.

Viac informácií

Pre zriadenie detského produktu stačí, ak Vy rodič/zákonný zástupca navštívite ktorúkoľvek pobočku ČSOB s rodným listom dieťaťa.

Upozornenie: S investíciou do Fondov je spojené aj riziko. Viac o riziku